В Україні знизився рівень виробництва авто

24.03.2017

В Україні знизився рівень виробництва авто

Оновлення наявного модельного ряду українським автопромом не є «коником» виробників. Якщо провести паралель з більш ранніми періодами, то варто відзначити значний стрибок у виробництві вітчизняних автомобілів. Для прикладу - в лютому 2017 року з конвеєра зійшло 362 транспортних засоби, а торішній показник в цьому ж місяці істотно відрізняється (практично в 2 рази нижче). Але радіти рано - січневі показники 2017 були вищими за нинішні на 8%.

Що випускають сьогодні автоконцерни? Здебільшого, український ринок збагатився легковими автомобілями (259 штук). Трохи менший сегмент складають комерційні автомобілі - їх експерти нарахували в кількості 50 одиниць. Найбільшу нішу по виробництву нових транспортних засобів займає ПрАТ «Єврокар». Саме вони випустили легкові автівки. Серед виробників авто комерційного сегменту на українському ринку присутні «ЗАЗ» і «АвтоКрАЗ». Статистика по «ЗАЗу» нам вже відома (ті самі 50 автомобілів), а ось відомостей про новинки від іншого виробника знайти в загальному доступі не вдалося.

Здивували дані по виробництву громадського транспорту. За лютий 2017 року було випущено 53 автобуси, що на 51% більше, ніж в січні. Початок 2016 року новинками в цій галузі споживачів не порадував.

Збільшення обсягу випущених транспортних засобів в порівнянні з минулим періодом стрімке. За перші два місяці 2017 року національні виробники поповнили авторинок 756 транспортними засобами, що на 60% більше торішнього випуску. Але не варто забувати про те, що кількість вироблених автомобілів в лютому значно нижче за всіма показниками січневих відомостей. Почекаємо статистики наступних місяців.

Заявка успешно отправлена!

067 825 7089