Оренда Toyota Camry VX70

Оренда Toyota Camry VX70

Оренда ToyotaCamryVX70 в Україні

  Презентація новинки від японського концерну – ToyotaCamryVX70, викликала чимало суперечок і захоплених відгуків від шанувальників комфортних авто. Ми вирішили не відкладати випробування нової версії і вже сьогодні пропонуємо вам скористатися орендою автомобіля, що за короткий період часу завоював визнання навіть найбільш переконаних скептиків. Чому машина настільки швидко стала центром уваги? Все просто:

  • нова Камрі оснащена 2,5 літровим двигуном (181 к.с.), який відкриває необмежені можливості перед водієм транспортного засобу;
  • авто легко розганяється за допомогою 6-ступінчастої КП всього за кілька секунд;
  • новий кузов VX70 і оновлена ​​модульна платформа забезпечують високу ступінь комфорту машини, більш тихий і м'який хід;
  • особливе здивування викликає вражаюче невисока витрата пального – всього 8,3 літра/100км в комбінованому режимі;
  • ергономічний салон відразу запам’ятовуються – він став просторіше і місця в ньому істотно більше, ніж в попередніх версіях авто.

  Детально ознайомитися з авто ви легко зможете, взявши в оренду ToyotaCamryVX70 в компанії Rental.ua. Ми запрошуємо вас до співпраці на найбільш вигідних умовах – ви отримуєте в користування новий, застрахований, заправлений автомобіль всього через 10 хвилин після початку оформлення угоди.

  Авто буде доставлено за вашою адресою, а повернути його можна в будь-якому великому місті України – Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Вінниця. Хочете, протестувати новинку зараз?

Заявка успешно отправлена!

067 825 7089