| от 26 суток | 10-25 суток | 4-9 суток | 1-3 суток | |
|---|---|---|---|---|
| 33 € | 40 € | 45 € | 50 € | Выбрать даты |
| Залог 340 € | ||||
| 25+ суток | 33 € |
Залог 340 € |
|---|---|---|
| 10-25 суток | 40 € | |
| 4-9 суток | 45 € | |
| 1-3 суток | 50 € |
Элегантное авто отличается изысканным дизайном, надежностью и мощностью. Салон машины многофункциональный, но остается при этом максимально комфортабельным. Поэтому водителю и пассажирам гарантировано несомненное удовольствие от езды.
Роскошный бизнес-класса не оставит равнодушным даже самого требовательного автолюбителя. Аренда Infinity Q50 в Киеве позволяет путешествовать, имея доступ к новейшим технологиям и интеллектуальным мультимедийным системам. Поистине кроссовер будущего может выступать одновременно в роли спорткара и элегантного авто премиум класса.
Престижный японский автомобиль выполнен с применением инновационных разработок и воплощает в себе идеал, отвечающий всем запросам потребителей. Прокат Инфинити Q50 в Киеве даст возможность каждому оценить все достоинства управления машиной XXI века.
Долгосрочная аренда Инфинити Q50 в Киеве подойдет водителю, который хочет получить эмоциональное наслаждение от безопасного и легкого управления. Сделать неверное движение на дороге за рулем этого авто невозможно, благодаря огромному количеству современных систем контроля, безопасности и слежения (внутренних и внешних).
Прокат авто в Киеве компания «Рентал» выполняет в любое время и на срок от 1 дня. Модель Инфинити представлена в нескольких комплектациях, соответствующих различным предпочтениям. Подарите себе положительные эмоции и ощутите адреналин от езды за рулем шедевра японского автопрома!
Спасибо за ваш отзыв! После модерации сообщение будет размещено на сайте
Розіб'ю відгук на дві частини: 1. Сервіс самої компанії: - адекватні ціни та умови, які дають змогу насолодитися автомобілем і не хвилюватися, що з вас "збриють" додаткову плату за "негласні правила"; - оперативний зв'язок та ввічливе спілкування; - пунктуальність персоналу і процес видачі-прийому машини максимально швидкий. - перед здачею зняли на відео стан машини, а при здачі запитали чи нічого не було і пройшлися візуально по салону/кузову. Ніхто не старався причепитися до якоїсь маленької подряпинки, і переконати, що це через мене вона з'явилася; - були свої нюанси, тому трохи збільшили суму застави, але ми це узгодили заздалегідь, бо я розумів причину. 2. Машина: В мене була графітового кольору, на задньому приводі, також на 3.0t, 300 к.с., світлий салон. Був день народження і я орендував машину на три дні, щоб покайфувати та перевірити чи варто дану модель розглядати до покупки в майбутньому. Технічно все було чудово: двигун працював ідеально, підвіска без зайвих звуків і якісні гальма. Важливо також було, щоб працювала музика. Тут також залишився задоволеним. Штатна музика (не BOSE) звучить якісно, всі колонки працюють. Короче, все, що стосується їзди та органів управління - в належному стані. Із нюансів - так сталося, що весною вирішив випасти сніг (в перший день прокату), а гума була зимова і лиса. На кожному повороті приходилося підловлювати кермом "задок", але це додавало більше драйву і можливостей познайомитися з автомобілем при таких умовах. З автомобілями в мене ідеальні відносини, тому для мене це навіть було більше не проблема, а цікавий та веселий досвід + машина контрольована та передбачувана. Був нюанс з відсутністю "обмежувальної кліпси" на ремені безпеки і деякі косметичні нюанси, але це якщо придиратися. Загального враження вони не змінили. Навіть якщо і в самому авто в принципі, є свої мінуси (стосується салону, матеріалів, мультимедіа), але ти про них забуваєш після того, як починаєш прискорюватися. Машина їде - просто кайф. Штатні сидіння зручні та комфортні. На фото може і виглядають простими, але в експлуатації - враження тільки позитивні. Багато тексту, але що поробиш)) Якщо в комплексі оцінювати враження від співпраці з компанією та від самого автомобілю, то я впевнено ставлю 5/5. Три дні оренди і три дні за кермом в мене не зникала посмішка. Я максимально задовлений. Просто раджу звернути увагу на нюанси, про які я писав і виправити їх. Дякую і впевнений, що ще повернуся і буду радити вас своїм друзям та знайомим. Бажаю успіхів!
Працівники були ввічливими і професійними, а авто відповідало моїм очікуванням, напевно найкраще авто для мене з бізнес класу в ренталі
Супер, мне понравилось. Самый спортивный бизнес-класс в вашем ассортименте
Брав автомобіль у даної компанії. Дуже крута тачка, закрив всі питання як добратись в другий регіон. Потрібно було швидко і комфортно добратися до рідних, та вернутися назад. Дуже сподобалась тачка, прикольно йде по трассі та салон дуже крутий нічим не уступає таким як mercedes і bmw. Дякую компанії за надання послуг, без проблем з’їздив та відчув лише хороші емоції від цієї тачки.
Брал Инфинити белый у ребят. Остался под хорошим впечатлением. Не ожидал, что в такую кроху впихнули ракету. Динамика запредельная, тормоза и трансмиссия немного не дотягивает к двигателю. Ход приятный, но немного грубоват. Шумоизоляция на отличном уровне. Комплектация отличная. В целом рекомендую и теперь еще и не раз прийду за ней.
The Japanese make far better cars than anyone else. You're testing the base none sport model of the Q50, that's why you don't have the sharp steering wheel. I have a 2013 G37S, which is the last model before they renamed the car to Q50, and I love the way it drives and sticks to the road. I've owned BMW and MB before, and I would never go back to them, they break like there is no tomorrow and that is simply badly built cars. All German cars are as bad as the Americans, and the only different thing is that the Germans' suspensions.
Удивительный автомобиль. Это было первое знакомство. До этого я ни разу не ездил на инфинити. Мне достался автомобиль белого цвета, 2018 года. Ездил в Одессу и потом по Киеву. Взял на 5 дней и продлил аренду еще на 4 дня. Ребята, это - РАКЕТА. Я не ожидал, динамика очень быстрая, управление тоже хорошо, но на больших скоростях не справляется. Повезло, что полный привод. В Киеве разогнаться не получается, камеры. Но по трассе, это нечто. Салон кожаный со всеми примочками. Есть все: камеры, люки, обдувы, все. Спасибо ребята, это было незабываемо.
Альтернативы в классе Бизнес
Связаться с нами
Кpуглосуточный заказ по телефону 080 033 17 28
Youtube
Instagram
Facebook