| from 26 days | 10-25 days | 4-9 days | 1-3 days | |
|---|---|---|---|---|
| 33 € | 40 € | 45 € | 50 € | Select dates |
| Deposit 340 € | ||||
| 25+ days | 33 € |
Deposit 340 € |
|---|---|---|
| 10-25 days | 40 € | |
| 4-9 days | 45 € | |
| 1-3 days | 50 € |
The elegant car is distinguished by a fine design, reliability and powerfulness. Car interior is multifunctional and comfortable at the same time. Drivers and passengers will definitely find enjoyment in driving the car.
Luxurious business-class off-roader will not let stay indifferent even the most demanding car enthusiasts. Infinity Q50 rental in Kiev allows you to travel and have the access to the brand-new technologies and multimedia intelligence systems. This off-roader can truly be a sports car and an elegant premium-class car simultaneously.
Premium Japanese car is built with the use of the innovative developments and is an embodiment of perfection that satisfies all the requirements of customers. Infinity Q50 rental in Kiev gives you the opportunity see the true value of driving a car of the XXI century:
Long-term rent of Infinity Q50 in Kiev is appropriate for a driver, who wants to find enjoyment of safe and easy driving. Making a wrong car movement is impossible with this car due to the generous amount of modern control, safety and track systems (interior and exterior).
Car hire in Kiev is provided by the “Rental” company at any time of the day for a term more than 1 day. Infinity model is presented in many configurations that satisfy different requirements. Present yourself positive emotions and feel the adrenaline of driving the masterpiece of Japanese automotive industry!
Thanks for your feedback! Your message will be posted on the site once reviewed.
Розіб'ю відгук на дві частини: 1. Сервіс самої компанії: - адекватні ціни та умови, які дають змогу насолодитися автомобілем і не хвилюватися, що з вас "збриють" додаткову плату за "негласні правила"; - оперативний зв'язок та ввічливе спілкування; - пунктуальність персоналу і процес видачі-прийому машини максимально швидкий. - перед здачею зняли на відео стан машини, а при здачі запитали чи нічого не було і пройшлися візуально по салону/кузову. Ніхто не старався причепитися до якоїсь маленької подряпинки, і переконати, що це через мене вона з'явилася; - були свої нюанси, тому трохи збільшили суму застави, але ми це узгодили заздалегідь, бо я розумів причину. 2. Машина: В мене була графітового кольору, на задньому приводі, також на 3.0t, 300 к.с., світлий салон. Був день народження і я орендував машину на три дні, щоб покайфувати та перевірити чи варто дану модель розглядати до покупки в майбутньому. Технічно все було чудово: двигун працював ідеально, підвіска без зайвих звуків і якісні гальма. Важливо також було, щоб працювала музика. Тут також залишився задоволеним. Штатна музика (не BOSE) звучить якісно, всі колонки працюють. Короче, все, що стосується їзди та органів управління - в належному стані. Із нюансів - так сталося, що весною вирішив випасти сніг (в перший день прокату), а гума була зимова і лиса. На кожному повороті приходилося підловлювати кермом "задок", але це додавало більше драйву і можливостей познайомитися з автомобілем при таких умовах. З автомобілями в мене ідеальні відносини, тому для мене це навіть було більше не проблема, а цікавий та веселий досвід + машина контрольована та передбачувана. Був нюанс з відсутністю "обмежувальної кліпси" на ремені безпеки і деякі косметичні нюанси, але це якщо придиратися. Загального враження вони не змінили. Навіть якщо і в самому авто в принципі, є свої мінуси (стосується салону, матеріалів, мультимедіа), але ти про них забуваєш після того, як починаєш прискорюватися. Машина їде - просто кайф. Штатні сидіння зручні та комфортні. На фото може і виглядають простими, але в експлуатації - враження тільки позитивні. Багато тексту, але що поробиш)) Якщо в комплексі оцінювати враження від співпраці з компанією та від самого автомобілю, то я впевнено ставлю 5/5. Три дні оренди і три дні за кермом в мене не зникала посмішка. Я максимально задовлений. Просто раджу звернути увагу на нюанси, про які я писав і виправити їх. Дякую і впевнений, що ще повернуся і буду радити вас своїм друзям та знайомим. Бажаю успіхів!
Працівники були ввічливими і професійними, а авто відповідало моїм очікуванням, напевно найкраще авто для мене з бізнес класу в ренталі
Супер, мне понравилось. Самый спортивный бизнес-класс в вашем ассортименте
Брав автомобіль у даної компанії. Дуже крута тачка, закрив всі питання як добратись в другий регіон. Потрібно було швидко і комфортно добратися до рідних, та вернутися назад. Дуже сподобалась тачка, прикольно йде по трассі та салон дуже крутий нічим не уступає таким як mercedes і bmw. Дякую компанії за надання послуг, без проблем з’їздив та відчув лише хороші емоції від цієї тачки.
Брал Инфинити белый у ребят. Остался под хорошим впечатлением. Не ожидал, что в такую кроху впихнули ракету. Динамика запредельная, тормоза и трансмиссия немного не дотягивает к двигателю. Ход приятный, но немного грубоват. Шумоизоляция на отличном уровне. Комплектация отличная. В целом рекомендую и теперь еще и не раз прийду за ней.
The Japanese make far better cars than anyone else. You're testing the base none sport model of the Q50, that's why you don't have the sharp steering wheel. I have a 2013 G37S, which is the last model before they renamed the car to Q50, and I love the way it drives and sticks to the road. I've owned BMW and MB before, and I would never go back to them, they break like there is no tomorrow and that is simply badly built cars. All German cars are as bad as the Americans, and the only different thing is that the Germans' suspensions.
Удивительный автомобиль. Это было первое знакомство. До этого я ни разу не ездил на инфинити. Мне достался автомобиль белого цвета, 2018 года. Ездил в Одессу и потом по Киеву. Взял на 5 дней и продлил аренду еще на 4 дня. Ребята, это - РАКЕТА. Я не ожидал, динамика очень быстрая, управление тоже хорошо, но на больших скоростях не справляется. Повезло, что полный привод. В Киеве разогнаться не получается, камеры. Но по трассе, это нечто. Салон кожаный со всеми примочками. Есть все: камеры, люки, обдувы, все. Спасибо ребята, это было незабываемо.
Alternatives in class Standard
Contact us
Round-the-clock order by phone 080 033 17 28
Youtube
Instagram
Facebook