Дякую за ваш відгук! Після модерації повідомлення буде розміщено на сайті
Як на мене усе відповідно домовленостей чітко та вчасно Дякую було зручно та приємно співпрацювати з компанією
Щиро дякую компанії RENTAL.UA! Мені треба було авто для поїздки з Харкова до Івано-Франківська. Дякую менеджеру Олегу за оперативне вирішення мого питання!
Вперше Скористалась послугою Авто в прокат . Швидко оформили документи , є послуга доставки до клієнта але забирала сама . Хлопці молодці все росказали ,підписали . Авто чисте , заправлене , технічно все працює? Дякую команді Rental , дякую Дмітрию.? Бажаю Ващій команді , клієнтів , удачі . Якщо буде потреба обов'яково звернусь до Вас ??
Декілька разів користувався послугами компанії, брав автомобілі від 3 діб до 2 тижнів. Все надійно і швидко, був випадок, що заброньоване авто потрапило у ДТП то швидко попередили і надали інший цікавий варіант з бонусами. В цілому компанію рекомендую.
Брав авто в оренду, спілкування менеджерів на рівні.Умови адекватні, авто видали швидко.
Користуюсь послугами компанії не перший раз, машини завжди доглянуті, охайні, менеджери привітні, все розкажуть і покажуть. Дякую
Орендував автомобіль вперше, так як мій вийшов із ладу перед важливою довгою поїздкою. Авто надали дуже швидко, попередили за всі можливі додаткові витрати. Дуже всим задоволений. Дуже вдячний
Всім раджу Rental.Ua!!! Мав перший досвід використання орендованого авто. Дуже хвилювався, щоб все пройшло без проблем. Але чудові фахівці компанії мені все роз'яснили, терпляче витримали мої 1000+ питань ? Грамотно оформили прокат та надали авто! 4 дні моя родина чудово відпочила з прекрасним "залізним конем" від компанії Rental.Ua ??? Я в захопленні!! Вже родина планує , коли ми ще раз будемо брати авто в оренду!! Особливо дякую Сергію , який був зі мною на зв'язку 24/7 та Олександру, який безпосередньо видавав ьа приймай автомобіль! Все було фахово та грамотно!! До нових зустрічей ???? P.S. Ціна супер!! ДЯКУЮ за знижку!!!
Брав в оренду Ауді А4 повністю задоволений роботою менеджерів та автомобіля, швидко підготували договір все було чудово
Брав Тойота Прадо 2022, гарна машина. Менеджер привітно спілкувався за межами робочого часу. Все сподобалось, буду звертатись знову!
Брали авто на 5 днів в Івано-Франківська для поїздки в Карпати. Дуже задоволені швидким сервісом, авто було дуже зручне, не виникло ніяких проблем за час оренди. Це був мій перший досвід оренди як водійки і я задоволена на 100%. Рекомендую!
Брав авто в аренду, залишився задоволеним, гарне авто, лояльні умови, чудові, компетентні та розуміючі менеджери
Орендували машину у Харкові, гарний сервіс, приємні менеджера, машина була доглянута, перед здачею все перевірили, зафіксували, тому з приводу повернення питань не було, зайвого не приписували. Єдина компанія, що віднеслися з розуміння та дали машину в Донецьку область . По оформленню все дуже швидко та зрозуміло. Як на мене невеликий ліміт пробігу на добу, але за перевищення ціна не велика, тому було зручно по грошам. Мені все сподобалось, дякую )
Орендували машину у Харькові, гарний сервіс, приємні менеджера, машина була доглянута, перед здачею все провіли, зафіксували, тому з приводу повернення питань не було, зайвого не приписували. Єдина компанія, що віднеслися з розуміння та дали машину в Донецьку область . По оформленню все дуже швидко та зрозуміло. Мені все сподобалось, дякую )
Брал автомобиль дважды , все адекватно , состояние машин хорошее . Есть ограничения в пробеге , но его можно увеличить за небольшие деньги . Обо всех условиях предупреждают заранее , подробно
Я орендував авто в цій компаніі. Взагалі вперше. Дуже велике дякую! Все було гарно зроблено. На найвищому рівні!!!
Доброго дня. 4 рази користувався послугами оренди авто рентал. Автомобілі завжди в гарному стані, менеджера ввічливі і завжди з розуміння підходять до кожного клієнта, а саме головне що при любій ситуації і цілодобово менеджер завжди на зв'язку. Тому рекомендую Рентал як надійну і відповідальну фірму. Дякую і бажаю вам процвітання у вашій справі?
Брала автівку Дніпрі на три дні --- дуже зручно. втомобіль в ідеальному стані, наче щойно з салону --- жодної подряпини, салон пахне новизною. Сподобалось, що не вимагали додаткових гарантійних внесків. Менеджер Ірина все детально пояснила, навіть показала на карті найкращі маршрути по місту. При поверненні ніяких проблем не виникло. Дякую за професійний сервіс!
Брала авто в м. Івано-Франківськ. Suzuki Vitara. Максимально комфортне,тихе та в чудовому стані авто. Поїздка на ньому принесла велике задоволення. Ваше обслуговування на вищому рівні.Ваші менеджери дуже ввічливі, компетентні та хороші. Особливо хочу сказати за менеджера Богдана, пунктуальний,відповідальний, все розказав та показав, дуже хороший,спілкування з ним було приємне.Дуже рекомендую вашу компанію своїм друзям, та тепер якщо буде потрібне авто то тільки до вас. Ви чудові?
Ми з сім’єю планували поїздку за місто на вихідні, але наш автомобіль раптово зламався за день до від’їзду. Ситуація була критичною, адже все могло зірватися. На щастя, знайомі порекомендували звернутися до цієї компанії з оренди авто. Від самого початку все пішло гладко: менеджер уважно вислухав нашу ситуацію, запропонував кілька варіантів машин, які підходили для нашої великої родини, і навіть допоміг вибрати найвигідніший тариф. Документи оформили буквально за 20 хвилин, і вже ввечері ми мали в своєму розпорядженні просторий і комфортний автомобіль. Машина була чиста, з повним баком. У дорозі жодних проблем не виникло, і ми змогли повноцінно насолодитися вихідними. Особливо хочу відзначити оперативність і турботу персоналу: вони були завжди на зв’язку і навіть нагадали про правила повернення авто, щоб усе пройшло без зайвих клопотів. Дякую компанії за те, що врятували нашу подорож і подарували спокій у такій стресовій ситуації.
Орендувала перший раз Користувалася 1.5 тижня Дуже задоволена персоналом все підкажуть допоможуть Буду тепер часто звертатися рекомендую !!!
Вже другий раз користуюсь послугами компанії, обидва рази залишився дуже задоволений! Менеджери швидко підібрали пропозицію під мої потреби, 2 рази я отримав у користування Kia Sportage свіжих моделей, авто були справні, оперативно авто мені видали й так само оперативно я їх здавав. Дуже сподобалось, що була можливість взяти авто у Львові й повернути у Києві. Загалом від роботи з цією компанією тільки позитивні емоції, дякую?
Брав автомобіль на добу, все сподобалося. Оформлення швидко, чиста машина. У дорогу дають телефон підтримки, якщо виникнуть питання у дорозі. Персонал культурний.
Рекомендую цей прокат, хлопці відповідальні, що замовили то і отримали, авто чистенькі та охайні. Можу рекомендувати
Арендую авто вже тричі, сервіс дуже гарний, подають авто на вокзал та приймають - оперативно без запізнень. Техничний стан авто добрий. Забронювання авто доволі просте та зрозуміле. Рекомендую, буже зручно та і ціни адекватні.
Не перший раз орендую машину . Сервісом задоволенна, підібрали авто враховуючи всі мої побажання, подалі машину в назначене місце не зважаючи на поздній час доби.Машина чистая ,справная.Очень задоволена.Буду рекомендувати другим.
Спасибо за предоставленные услуги! Авто супер, удобная коммуникация. Рекомендую!
Орендую не перший раз, але в останній було жахливо. Машина в салоні була грязна як з поля, великий слой пилі ужас. Брав форд мустанг, відразу гуд емоції, поки не побачив пиль і витратив свій час, щоб витирати вологими салфетками ) Відео у мене є, але не можна прикріпляти, на жаль)
Орендували перший раз, все чудово і оперативно. Автомобілі чисті, видача авто швидка
Сама компанія не погана, але постійне нав'язування своїх послуг бісить до чортиків. Коли по людськи просиш їх не телефонувати і більше не пропонувати свої послуги вони відмовляють. А так, як ти залишаєш їм багато своїх данних, коли береш машину, то мене починає це хвилювати. Я в котре закликаю видалити мене з бази і не телефонувати більше ніколи.
Мені дуже сподобався сервіс Рентал кар в м. Дніпро Чемний менеджер - гарне обслугрвування та кращі ціни в регіоні. Загалом рекомендую всім
Щиро дякую менеджеру Ігорю за професійний підхід. Швидко вийшов на контакт, надав усю необхідну інформацію. Консультація чітка, структурована, логічна! Рекомендую саме цього фахівця!!!
Дякую, все чудово, дуже приємні ціни та комфортні авто. Окремий респект за те що менеджери не турбували мене під час оренди. Рекомендую!
Дуже вдячний компанії Rental.ua (прокат авто) за надану послугу оренди Suzuki vitara в Івано-Франківську за чудову мандрівку Карпатами з 8 по 12 квітня 2024 року. Мені надали персональну знижку, що приємно порадувало. А гарантовану заставу було повернено менше ніж за 2 години. А от економне споживання пального і комфорний салон автомобіля залишили незабутнє враження від поїздки. Планую в найближчий час знову скористатись послугами прокату авто. Але тепер ще і в Києві.
Все чудово , менеджери адекватні , Все пояснили і порадили що і як . Надалі буду користуватись вашими послугами ?
Орендували авто перший раз на дві неділі, менеджери привітні і адекватні, відповідали на всі питання, урахували всі наші побажання, автомобіль отримали в гарному стані.Дякуємо і рекомендуємо!!!
Орендую не перший раз на довгий період, адекватні менеджери, реагують на всі побажання, автомобілі завжди охайні, рекомендую!!!
Брала авто в Одессе, машина новенькая, было очень комфортно! Оформление заняло минут 5, всё по договору,. Довольна и рекомендую!
Брав vw tiguan, приємна ціна, умови подачі і повернення авто на порядок кращі ніж у багатьох інших компаніях. Сподобалось те що можна оформити як подачу так і повернення авто за адресою.
Брав в оренду KIA Sportage, Mazda CX-5, Suzuki - сервісом задоволений, процес оформлення швидкий, зрозумілий.
Дуже порадувала якість сервісу в Івано-Франківську. При поверненні авто сказала, що влетіла в яму і могла зчесати бампер, була вже готова втратити завдаток. Менеджер ретельно дослідив, звірив з відео передачі мені авто. Результат - всі наявні дефекти були до мене. Така чесність бізнесів однозначно підкорює. Зверталась за послугами повторно і раджу Рентал знайомим.
Все сподобалось, все роз'яснили. Авто добре. Все прозоро.
В цій компанії орендували перший раз, чудовий сервіс менеджера Ільї у Львові на вул. Б. Хмельницьго. Авто доглянуте, оформлення зайняло кілька хвилин. Ми орендою задоволені, будемо рекомендувати друзям.
Все мне очень сильно понравилась . Автомобиль создал атмосферу комфортного проведения дня рождения . Комфорт и ощущение отличного автомобиля придавало мне уверенности . Спасибо Вам большое!
Брали с мужем машину на прокат компании "Rental.ua". Сервисом и ценами остались довольны. Цены приятные, выбор вполне удовлетворил. Будем советовать и друзьям, так как компания складывает хорошее мнение с первых минут знакомства.
Добрий вечір, Хочемо залишити маленький відгук щодо оренди авто, Ми більш ніж задоволенні, Водій супер класний, добрий, легкий в спілкуванні і залишив лише позитив після себе, Авто було в супер гарному стані, ідеально чисте і охайне, Дуже вам дякуємо і до зустрічі в майбутньому)
Брав в оренду мазду СХ 5 на 4 дні, все пройшло вдало, без курйозів і проблем, рекомендую. Жаль не дуже великий вибір кросоверів конкретно у Львові:)
Скористався послугами оренди автомобіля у місті Лева(Львів) сервіс на вищому рівні машина хоть і мала трохи пробігу але була гарно доглянута і повністю на ходу ніяких проблем тай температура була - 12 і сніжило цілий тиждень але polo sedan бензинової версій на автоматі дуже зручно та без ніяких про доставляло мене з точки А в точку Б без проблем. Компанію "Rental.ua" раджу всім, дійсно радує всіма можливими послугами і парком автомобільв. Класно так тримати!
Взял в Киеве в компании Рентал Рав4. Машиной доволен полностью, а так же Обслуживанием менеджеров. Оформление передачи машины заняло не более 15 минут. Буду обращатся еще к этим ребятам. Единственное что не понравилось ограничение по пробегу. А так все хорошо!
Побував у Львові, скористався там послугою прокат авто, в компанії Rental. Розцінки сервісу нормальні. Якість автівок на рівні.
Зв'язатися з нами
Кpуглосуточний замовлення по телефону 080 033 17 28
Youtube
Instagram
Facebook