Підібрати автомобіль

Подача

Повернення

  • Более 200
    автомобилей
  • Оформление
    за 10 минут
  • Доставка по
    адресу

Оренда авто y Дніпрі

Оренда авто y Дніпрі

Оренда автомобілів в Дніпрі. Цілодобовий прийом замовлень. Подача авто в будь-яку точку Дніпра. Додаткові опції: оренда GPS-навігатора і WiFi.

Замовлення автомобіля on-line

Швидке і комфортне пересування по місту можливо тільки на особистому автомобілі. Не завжди є можливість і бажання відправитися в дорогу на своєму транспортному засобі. Компанія Рентал займається прокатом автомобілів в Дніпрі і розширює свою мережу в інших містах України. Всі машини нашого автопарку застраховані і регулярно проходять техогляд. Забронювати автомобіль можна на сайті, взяти відразу - безпосередньо в пунктах видачі та повернення автомобілів.

Один із кроків на зустріч клієнту - можливість бронювати машину через наш інтернет-ресурс. Весь процес займе не більше п'яти хвилин, а в підсумку, заощадить не менше години часу. При бронюванні зверніть увагу, що ви можете замовити в оренду додаткове обладнання (GPS навігатор і дитяче автокрісло). При отриманні автомобіля необхідно надати посвідчення водія, паспорт, ідентифікаційний код (для громадян України). Гостям нашої країни необхідний національний паспорт, міграційна карта і водійське посвідчення. Ознайомитеся докладніше з усіма нюансами на сторінці умови прокату.

Ціни на прокат машин в Дніпрі

Вартість прокату залежить від класу автомобіля, його марки, а також терміну оренди. При замовленні машини на сайті ви можете побачити весь процес ціноутворення кінцевої вартості прокату. Наші ціни і умови прозорі, зрозумілі і доступні.

Довгострокова і почасова оренда

Ми надаємо всі види прокатного часу, починаючи від погодинної оренди і закінчуючи довгостроковою. Погодинна оренда передбачає замовлення автомобіля мінімум на три години. Довгостроковою орендою вважається прокат від 90 діб. Найбільш вигідною така форма оренди буде для підприємств і організацій, які не мають свого автопарку. Чим довше термін оренди автомобіля, тим менше його добова вартість.

Забронювати машину для погодинного прокату або довгострокової оренди необхідно в телефонному режимі. Оператори працюють цілодобово. Також передбачається гнучка система знижок і заохочень (обмовляється в приватному порядку).

Оплата

Оплатити оренду автомобіля в Дніпрі можна за допомогою банківської карти, готівковим платежем або банківським переказом.

067 825 7089