Зв'язатися з нами
EN RU
UA
UAH
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram

Консьєрж-сервіс

Консьєрж-сервіс

Консьєрж-сервіс - інформаційно-організаційний супровід вашого візиту

Беріть в прокат RENTAL-автомобіль - і користуйтеся послугами консьєрж-сервісу безкоштовно! Вам більше не знадобиться шукати місця для відпочинку, хороші готелі, найкращі тури і потрібні товари - все це зробить CONCIERG SERVICE за вашою заявкою.

Організуємо захід у будь-якій точці земної кулі

Замовимо для вас столик або зал в будь-якому ресторані, влаштуємо розважальний, навчальний, бізнес-захід. Знайдемо і забронюємо квитки на концерт, зареєструємо вас як учасника тренінгу, виберемо кращі місця на модному показі або стадіоні.

Знайдемо найзручніші рейси і забронюємо квитки. Підшукаємо туристичні маршрути, які відповідають вашим перевагам. Замовимо, купимо, доставимо квитки на будь-який вид транспорту - сухопутний, повітряний, водний. Забронюємо для вас готель у будь-якій країні світу і навіть організуємо пошук багажу в аеропорту, якщо станеться форс-мажор.

Від туристичного маршруту - до спеціального туру по всій планеті!

Забезпечимо нагляд за вашим будинком

Допоможемо підібрати домашній персонал, замовити окремі послуги (хімчистка, прибирання, вигул тварин і т.п.). Організуємо ремонт побутових приладів. Знайдемо будь-яких фахівців - від садівників до дизайнерів інтер'єрів. Допоможемо у нештатній ситуації.

Будьте впевнені: ваша фортеця під надійним наглядом!

А також:

  • Допоможемо з покупками: знайдемо і доставимо будь-які товари, проконсультуємо з питань їх ввезення-вивезення в країну.
  • Організуємо телефонні переговори з друзями, партнерами, сервісами підтримки в будь-якій точці планети.
  • Візьмемо на себе функції особистого секретаря. Доручіть нам робити нагадування про важливі заходи і зустрічі, стежити за вашим особистим календарем і робити все, що в ньому заплановано.
  • Організуємо персональне інформування про те, що для вас важливо. Залишайтеся в курсі останніх подій в країні і світі, відстежуйте авіарейси, дізнавайтеся першими про цікаві заходи.
  • Знайдемо інформацію про все на світі і допоможемо вирішити будь-яке завдання - від поповнення вашої винної колекції до пошуку рідкісного лікарського препарату.

Служба CONCIERG SERVICE вирішує будь-які питання. Просто скажіть нам, що потрібно зробити, - і насолоджуйтеся поїздкою на автомобілі від RENTAL!

Заявку успішно надіслано!

080 033 17 28