Зв'язатися з нами
EN RU
UA
UAH
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram

Умови проката автомобілей

Вікові обмеження

Є лише 2 вікових обмеження:

  • Клієнт повинен бути старше 21;
  • Водійський стаж повинен становити мінімум 2 роки.

Якщо водій не відповідає даним вимогам, компанія може запропонувати збільшення суми застави.

Перелік необхідних документів

Для оренди автомобіля громадянину України знадобляться паспорт і посвідчення водія з правом керування транспортним засобом відповідної категорії.

Для укладення договору оренди іноземець повинен надати національний паспорт і міжнародні права або водійське посвідчення, в якому ім'я і прізвище вказані латиницею.

Способи оплати

Для зручності клієнтів ми пропонуємо різні способи оплати, в тому числі і за безготівковим розрахунком з ПДВ або пластиковою карткою. Оплата також може здійснюватися готівкою або банківським переказом.

Оплата за оренду автомобіля проводиться до початку поїздки. Клієнт попередньо оплачує повний термін оренди. При бажанні продовжити оренду також потрібно зробити передоплату. У разі повернення автомобіля за кілька днів до кінця терміну оренди, здійснюється перерахунок оплати за фактичним часом використання автомобіля.

Застава

Разом з оплатою оренди клієнт зобов'язаний внести депозит (заставу) за автомобіль. Він може бути внесений готівкою або ж за допомогою банківської карти. Зверніть увагу, що гроші з картки не знімаються, а лише блокуються. По закінченню терміну оренди і за відсутності порушень договору, клієнт отримує всю суму застави назад. Розмір застави залежить від класу автомобіля.

Клієнт також може скористатися послугою оренди без застави, але її вартість буде дещо вищою. Послуга, тимчасово недоступна з 25.02.2021 р. 

Вимоги щодо пробігу

Ліміт добового пробігу складає 200 км. Він рахується сумарно за весь термін оренди. Тобто, якщо ви взяли автомобіль на 10 днів, то максимальний допустимий пробіг не повинен перевищувати 2000 км. При бронюванні автомобіля добовий пробіг можна збільшити.

Компанія також надає послуги зі збільшення добового кілометражу, такі як: додаткові 100, 200, 300 кілометрів та безлімітний пробіг. Більш детально про них та про їхню вигоду розкажуть наші менеджери.

Яке пальне використовувати?

З метою уникнення поломок автомобіля, компанія наполегливо рекомендує заправляти автомобілі тільки на офіційних заправних станціях OKKO, КЛО, WOG, Shell, Socar.

Територія пересування

Клієнти нашої компанії мають право вільно використовувати орендовані автомобілі на всій території України, крім Донецької, Луганської, Харківської (частково), Миколаївської, Херсонської, Сумської, Запорізької областей та АР Крим. Виїзд за кордон можливий, лише в країни ЄС.

Хто може керувати орендованим транспортним засобом?

За кермом орендованого авто має право знаходитися лише водій з посвідченням, яким підтверджується право на керування автомобілем даної категорії. Компанія Rental наполегливо рекомендує попередньо узгоджувати компетентність водіїв з нашими менеджерами.

Термін оренди

Мінімальний термін оренди автомобіля становить 24 години. Початком відліку терміну оренди прийнято вважати момент підписання акту прийому-передачі транспортного засобу.

Повернення авто повинно бути проведено не пізніше ніж через 1 годину з моменту закінчення останньої доби прокату. За запізнення при поверненні автомобіля нараховується орендна плата за додатковий день прокату.

Умови страхування

Кожен автомобіль компанії Rental застрахований на умовах обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Автоцивілка) і повного страхування від збитків або розкрадання (КАСКО). ВСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БЕРЕ НА СЕБЕ КОМПАНІЯ В РАМКАХ УМОВ ДОГОВОРУ ПРОКАТУ АВТОМОБIЛЯ.

Отримання і повернення транспортного засобу

Видача і повернення автомобіля проводиться на станціях прокату в робочий час, але компанія також може надати вам додаткові послуги:

  • Отримання авто в неробочий час - 700 UAH
  • Повернення авто в неробочий час - 700 UAH
  • Підбір або доставка машини поза офісом, але в межах міста - 700 UAH

Ми будемо раді Вам допомогти з понеділка - по суботу - з 9:00 до 19:00, і в неділю - з 10:00 до 16:00.

ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЦІЛОДОБОВО!

Заявку успішно надіслано!

+38 067 825 7089