Зв'язатися з нами
EN RU
UA
UAH
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram
info-banner
Підібрати автомобіль

Подача

Повернення

Оренда авто y Львові

Оренда авто у Львові

Львів - одне лише згадування цього чудового міста викликає посмішку та приємний присмак кави у думках. Львів безсумнівно став наразі одним із найбільш відвідуваних туристичних куточків нашої країни. Сюди щодня приїжджають сотні українців та іноземних туристів. Для того, що побувати всюди, побачити якнайбільше визначних пам'яток міста та не бути залежним від розкладу громадського транспорту або не чекати на постійно завантажені таксі, варто взяти в оренду авто у Львові. Таким чином можна легко планувати самостійно свою подорож і без проблем прокласти свій маршрут через будь-які цікаві вам локації. Тому машина в оренду у Львові без застави - чудове та вірне рішення для вашої поїздки.

Крім того, Львів вже давно став важливим діловим центром країни, тому багато хто приїздить до міста у відрядження за службовими справами. Дуже часто гості міста приїжджають до Львова з віддалених куточків країни, тому надають перевагу тому, щоб взяти авто у оренду у Львові подобово, а не перетинати Україну на власній автівці. Взяти машину на прокат у Львові без застави у компанії RENTAL у такому випадку набагато вигідніше і, що важливо, безпечніше, адже клієнт може обрати автівку, що відповідає його потребам статусу, не хвилюючись про те, в якому технічному стані вона знаходиться.

Оренда авто у Львові без водія може бути корисним як для молодих підприємців, так і для великих компаній. Так у новоствореного бізнесу не завжди є кошти для покупки хорошого авто, тому вирішувати свої справи та поступово розвивати бізнес їм допоможе прокат авто у Львові без застави на добу чи довгостроково. Для великих компаній оренда авто у Львові подобово може також стати у нагоді у випадках, коли машини потрібна для співробітників, що прибули у відрядження або для зустрічі з партнерами по бізнесу. Компанія RENTAL дає можливість також взяти вишукане авто в аренду у Львові для поїздок на важливі заходи. 

Важливо відмітити, що довгострокова оренда авто у Львові без водія може стати у нагоді і тоді, коли власна автівка знаходиться на технічному обслуговуванні або на ремонті. На сайті RENTAL можна обрати собі авто на прокат у Львові на добу або для довгострокової оренди за відповідну бюджету вартість.

Чому оренда авто у Львові у компанії RENTAL вигідна?

Є декілька причин, за якими прокат авто у Львові подобово має популярність серед наших клієнтів. Всі автомобілі автопарку RENTAL регулярно проходять технічний огляд, вони справні, перевірені і завжди ідеально чисті. Крім того, машина на прокат у Львові кожного разу віддається з повним баком, тому клієнтам не потрібно переживати з приводу пошуку найближчої заправки. Повернути авто на прокат у Львові, звичайно, також необхідно повністю заправленим, щоб уникнути неповернення паливного депозиту.

Компанія RENTAL пропонує клієнтам взяти на прокат авто у Львові без застави, і вік цих автомобілів не перевищує 3-х років. Автопарк RENTAL - величезний, це більше 250 машин різних класів: економ, середнього і преміум-класу, і навіть вантажні автомобілі для приватних цілей і для бізнесу.

Важливим моментом є той факт, що всі машини в оренду у Львові від RENTAL застраховані в КАСКО і ОСАГО, а вони є кращими страховиками на ринку своїх послуг.

Оформивши оренду авто у Львові без водія, ви можете оцінити зручність цілодобової підтримки компанії. Ви не тільки швидко і зручно оформите заявку на оренду авто на сайті RENTAL, але і будете на зв'язку з менеджером компанії 24/7, що і коли б не сталося в дорозі.

Якщо вам знадобиться взяти в оренду авто у Львові на добу поза межами міста, ми обов'язково запропонуємо доставити автомобіль туди, куди необхідно, адже компанія RENTAL завжди рада надати послуги прокату в будь-якому куточку нашої країни, не дивлячись на те, що ще не у всіх містах відкрилися наші фізичні представництва. За попередньою домовленістю, завершивши поїздку, ви без зусиль зможете повернути машину в зручну філію RENTAL, навіть якщо починали подорож з іншої локації.

Для нас дуже важливе здоров'я клієнтів. Компанія RENTAL ретельно дотримується всіх карантинних заходів, які були введені з метою протидії вірусу COVID-19. Всі наші співробітники пунктів прокату завжди знаходяться в масках, в офісах компанії ми дотримуємося потрібних правил, а машини нашого автопарку проходять повну дезінфекцію після кожного прокату.

Питання і відповіді про оренду авто у Львові

 • Скільки коштує прокат автомобіля у Львові?
  Ціна на прокат автомобіля у Львові стартує від 850 UAH на добу, все залежить від обраного Вами автомобіля та періоду прокату. Чим більший термін оренди, тим нижча вартість прокату на добу. Вартість оренди автомобілів від компанії Рентал.
 • Які умови оренди?
  Умови дуже прості. Клієнт повинен бути старше 21 року та мати досвід водіння більше 2-х років. Якщо ці умови не дотримані, то оренда можлива зі збільшеною заставою. Умови прокату автомобілів
 • Яка застава необхідна для оренди автомобіля у Львові та чи можна взяти без застави?
  Застава для оренди авто у Львові становить від 8500 UAH та залежить від обраного автомобіля. Також є можливість орендувати авто без застави. Вартість оренди буде відрізнятися від оренди із заставою. Плюс до цього обов'язковою умовою є паливний депозит, так як ми автомобіль надаємо з повним баком. Цей депозит є гарантією, що ви повернете авто з повним баком, в іншому випадку, ми використовуємо депозит.
 • Які документи потрібні для оренди?
  Перед видачею автомобіля, необхідно надати оригінал паспорта та посвідчення водія з відповідною категорією. Для іноземців — міжнародні права та закордонний паспорт. Перелік необхідних документів
 • Які умови щодо пробігу?
  На всі автомобілі встановлено обмеження 100 км на добу. Можна збільшити цю цифру до 200 км/день та більше, вибравши розширений пакет на прокат авто. Вимоги до пробігу
 • Який стан автомобілів?
  Всі автомобілі технічно справні та чисті, з повним баком. Вік автомобілів до 3-х років.
 • Які умови страхування?
  Повне страхування. Автомобілі застраховані по КАСКО та ОСЦПВ. Умови страхування
 • Які способи оплати у Львові?
  Можлива готівкова, безготівкова форма з ПДВ та оплата на банківську картку.
 • Чи можна взяти в оренду авто в тому місті, в якому немає офісу?
  Так, автомобіль можемо доставити в будь-яку точку України, послуга платна. Доставка та підбір по Україні
 • Чи можна на вашому авто виїхати за кордон?
  Так, на наших автомобілях можно виїжджати в страни Европейського союзу. Для цього ми додатково оформлюємо пакет - доручення для виїзду на авто та страховку Зелену картку (пакет сплачується окремо). Для оформлення пакету необхідно - 1-3 дня. Територія пересування
 • Можна взяти авто на весілля?
  Так це можливо. Але ми не можемо гарантувати наявність конкретного авто та, в разі підміни, будемо змушені надати авто такого ж або вищого класу за раніше обумовленими домовленостями (умови та вартість).
 • Що, якщо я завдам шкоди автомобілю?
  У цьому випадку відразу телефонуйте нам. З Вами зв'яжеться наш страховий агент та розповість, що потрібно робити. Всі автомобілі повністю застраховані, вам не варто турбуватися. Допомога в дорозі
 • Чи можливе перебування за кермом кількох людей?
  Так, можливо. Для цього потрібно додати додаткового водія в договір прокату. Ця послуга безкоштовна.
 • Яка вартість додаткових послуг, таких як: навігатор, дитяче крісло, WI-FI роутер?
  Так, всі ці опції є. Потрібно нас заздалегідь попередити. Оренда по 3 євро на добу або 15 євро на весь прокат при тривалій оренді. Додаткові опції
 • Чи є можливість орендувати авто на юридичну особу?
  Так, з юр. особами працюємо. Оплату приймаємо безготівковою формою з ПДВ. Оренда авто для бізнесу
 • Що входить у вартість оренди?
  У вартість оренди авто входить: повністю застрахований, чистий автомобіль з повним баком, персональний онлайн менеджер на весь період прокату та цілодобова підтримка.
080 033 17 28