Зв'язатися з нами
EN RU
UA
UAH
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram

Оренда авто з виїздом за кордон

Оренда авто з виїздом за кордон

Оренда авто з виїздом за кордон: умови та поради, які будуть для вас корисними

Плануєте подорож за кордон на автомобілі? Не можете вирушити на власній автівці, або взагалі не маєте її? Є просте та зручне рішення: оренда авто з виїздом за кордон у найближчій до вас філії компанії RENTAL.UA. Послуга надає можливість виїзду до країн Європи, окрім Росії та Білорусі. Слід замовити прокат авто, якщо маєте такі потреби:

 1. Поїхати у відрядження.
 2. Відпочити з родиною чи друзями.
 3. Евакуюватися.
 4. Здійснити переїзд до іншої країни.

Машина напрокат надається за наступних умов:

 • Попереднє бронювання, адже підготовка документів триває 2–5 днів.
 • Повне страхування авто – входить до тарифу, коли здійснюється оренда авто з виїздом за кордон. 
 • Обов’язкова застава — гарантія дбайливого ставлення до транспорту.
 • Оформлення «зеленої карти» — цю турботу наша компанія бере на себе.
 • Оформлення доручення на авто, щоб ви без перешкод могли користуватися ним.

Ми надаємо клієнтам підтримку 24/7. Автомобіль можна повернути в Україні чи іншій країні вашого перебування (остання послуга сплачується додатково).

Зміст

 1. Переваги оренди авто для поїздки по Європі
 2. Які документи потрібні для оренди авто для поїздки по Європі?
 3. Що спитати перед оформленням оренди авто з виїздом за кордон?
 4. Підготовка до поїздки на орендованому авто по Європі
 5. Висновок

Переваги оренди авто для поїздки по Європі

У зв’язку з війною, яку Росія розпочала проти України, Євросоюз створив необхідні умови для тимчасового переміщення українців до безпечних місць за кордоном. Проте оренда авто для поїздки по Європі є можливою лише для тих, хто може виїжджати за кордон. 

Треба пам’ятати, що воєнний стан, який діє на території нашої держави, передбачає обмеження на виїзд щодо громадян чоловічої статі. Полишати територію України можуть усі чоловіки віком від 60 років, а також віком від 18 до 60 років за наступних умов:

 • Наявність посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік.
 • Задокументована військово-лікарською комісією непридатність до служби.
 • Одноосібне опікунство над неповнолітньою дитиною.
 • Утримання трьох і більше неповнолітніх дітей.

Виникло питання: на чому дістатися зі свого міста до європейського? Відповіддю на нього є оренда авто для поїздки по Європі. Послугумашина напрокат можна замовити у компанії Rental.ua.

Є досить багато аргументів на користь ідеї орендувати автівку:

Автономність

Немає потреби підлаштовуватись під графік руху перевізника. Оренда авто з виїздом за кордон передбачає, що ви можете виїхати в той час, коли зручно саме вам, і побудувати свій маршрут виключно під власні потреби.

Комфорт

Поїздка на машині проходить без неприємних попутників, лише у колі найближчих людей. Можна взяти з собою більше речей — не доведеться складати до валіз лише найнеобхідніше, а у випадку пересування громадським транспортом цього обмеження не оминути.

Оренда авто для поїздки по Європі — можливість розпоряджатися автівкою. Вона позбавить вас потреби тривалого очікування простою, як це буває у випадку з автобусами. Найчастіше, за умови невеликої кількості приватних автомобілів у черзі, кордон вдається пройти дуже швидко: від 20 хвилин.

Економія

У порівнянні з вартістю, наприклад, 4 квитків на автобус, оренда авто з виїздом за кордон має досить привабливу вартість якщо розділити її на кожну особу. Не доведеться винаймати транспорт за кордоном.

Для оренди авто для поїздки по Європі є багато причин

Які документи потрібні для оренди авто для поїздки по Європі?

Сьогодні на вітчизняному ринку є багато компаній, що пропонують оренду авто для поїздки по Європі. Зазвичай вони вимагають наступні документи:

 • Паспорт внутрішній (Український) та закордонний. Вимоги до мінімального віку орендаря залежать від компанії. Зазвичай вони варіюються в діапазоні від 21 до 25 років.
 • Ідентифікаційний код.
 • Водійські права, бажано міжнародного зразка, що підтверджують наявність водійського стажу від двох років, а інколи й п’яти (в залежності від компанії). Особливий випадок — оренда авто для поїздки по Європі громадянами, чий стаж водіння менший за зазначений у вимогах. Компанія може відмовити в оренді авто, або підвищити суму страхового внеску.

Оренда авто з виїздом за кордом можлива за наявності документів

Що спитати перед оформленням оренди авто з виїздом за кордон?

Якщо ви відповідаєте вимогам компанії-орендодавця. Тоді можна переходити до самого процесу оформлення оренди авто з виїздом за кордон. Але перед тим як укладати угоду, вам слід з’ясувати наступні питання:

 1. Який тариф за користування авто (залежить від марки та тривалості оренди)?
 2. Страховку включено до суми оренди, чи вона сплачується окремо?
 3. Яка сума застави та в якій формі вона вноситься (деякі фірми приймають лише готівку), протягом якого часу застава повертається клієнту після повернення авто?
 4. Чи є обмеження на пробіг? Які штрафи стягуються за перевищення ліміту?
 5. Як бути, якщо перевищено строк, на який оформлена оренда авто для поїздки по Європі?
 6. Чи є обмеження для авто по країнах Європи (в деяких випадках маршрут подорожу Європою слід узгоджувати заздалегідь)?
 7. Які умови повернення авто?

Можна ставити інші запитання щодо експлуатації авто, у тому числі на випадок форс-мажору.

Перед орендою авто для поїздки по Європі слід багато чим поцікавитися

Підготовка до поїздки на орендованому авто по Європі

Оренда авто з виїздом за кордон оформлена, тож настав час підготуватися до самої подорожі.

ПДР у ЄС можуть відрізнятися

Насамперед вивчіть особливості європейських правил дорожнього руху:

 • У країнах ЄС встановлено високі штрафи за перевищення швидкості, використання антирадарів швидко виявляється та жорстко карається.
 • Для перевезення дитини обов’язково використовуйте дитяче крісло, за порушення цих вимог в країнах ЄС також накладають високі штрафи.
 • Деякі вимоги до учасників дорожнього руху можуть відрізнятися від країни до країни, тож вивчайте ці особливості.
 • Та головне правило: у разі фіксування порушення поліціянтом не намагайтеся «розв’язати питання на місці». В ЄС діють жорсткі антикорупційні норми. За намагання дати хабаря на вас може чекати не лише штраф, але й подальша заборона на відвідування ЄС.

Планування маршруту

Так само важливим, як оренда авто для поїздки по Європі, є вивчення специфіки проїзду, адже більшість доріг в ЄС є платними. Розмір оплати та процедура різняться від країни до країни. Також на карті маршруту слід позначити стоянки та готелі. Якщо ви хочете зекономити на проживанні, зверніть увагу на кемпінги, що пропонують бюджетне житло.

Забронювати кімнати можна заздалегідь. Звертайте увагу на відгуки мандрівників, перед тим як замовити номер. Таким чином ви зможете за невелику суму цілком комфортно переночувати під час подорожі.

Орендувавши авто з виїздом за кордон ретельно продумайте свою подорож

Висновок

Оренда авто з виїздом за кордон фактично знімає з вас тягар підготовки машини до виїзду. Питання технічного обслуговування, страховки та підготовки всіх необхідних дозвільних документів бере на себе компанія, яка надає послугу. Вам достатньо лише мати чинний закордонний паспорт.

Якщо ви заздалегідь продумали маршрут і вивчили специфіку проїзду, то уся подорож перетвориться для вас зі звичайного переміщення з пункту А в пункт Б на захопливий, сповнений нових вражень відпочинок. З часом оренда авто з виїздом за кордон стане невіддільною частиною ваших ділових відряджень та приватних мандрівок до ЄС.

Заявку успішно надіслано!

+38 067 825 7089