Оренда вантажного транспорту

Оренда вантажного транспорту

Оренда вантажного транспорту вантажопідйомністю від 2,5 до 6 тонн

В Україні все більше компаній та приватних підприємців беруть напрокат вантажні автомобілі. В компанії RENTAL, що пропонує такі послуги вже 7 років, автопарк нещодавно поповнився сучасним транспортом підвищеної вантажопідйомності.

У різних куточках країни взяти напрокат нові вантажні автомобілі можуть не лише юридичні, а й фізичні особи. В 6 великих містах України здаються в оренду Mercedes Atego та DAF LF, які здатні перевозити до 6 тонн вантажів. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, за додаткову плату ми доставимо вантажівку до вашого населеного пункту.

Вартість прокату транспортних засобів підвищеної вантажопідйомності

Вантажний транспорт

Максимальна вага вантажу, т

Максимальний об’єм вантажу, м3

Добовий тариф на оренду вантажного транспорту, $

1–3 діб

4–9 діб

10–25 діб

Від 26 діб

MERCEDES ATEGO 815

до 6,0

35

100

95

85

75

DAF LF 45

до 6,0

38

100

95

85

75

Стандартна комплектація авто:

  • гідроліфт (плоска підйомна платформа),
  • ABS,
  • кондиціонер,
  • круїз-контроль (для контролю швидкості транспорту, що йде попереду).

Всі авто застраховані на випадок ДТП, викрадення чи інших непередбачених ситуацій (наприклад, заподіяння шкоди третіми особами).

Крім цього, в каталозі компанії великий вибір Opel Vivaro, Volkswagen T5, Fiat Doblo Cargo і Mercedes Sprinter, які здатні за один рейс перевозити до 2,5 тонн різних вантажів.

Хто може взяти напрокат в компанії RENTAL вантажний транспорт?

Право сісти за кермо нашого авто надається водіям від 21 року, з них понад 3 роки вони мають керувати транспортними засобами.

Список документів для оформлення договору оренди:

  • Фізична особа надає паспорт громадянина України або іншої країни та водійське посвідчення.
  • Юридична особа надає установчі папери (устав, установчий договір).

Фізичні особи обов’язково вносять заставу – $1000. Юридичні особи можуть обмежитися гарантійним листом (за погодженням з нашим менеджером).

Увага! Ви можете оплатити прокат вантажного комерційного транспорту готівкою, банківською карткою або переказом коштів з банківської картки на рахунок компанії RENTAL (включно з ПДВ).

У нас передбачений ліміт на пробіг комерційного транспорту – 300 км за 24 години. Розрахунок здійснюється не за добу, а за сукупністю – за кількістю днів оренди. Наприклад, якщо ви користуєтесь транспортом 3 дні, загальний ліміт – 900 км. Якщо його перевищено, за кожний додатковий кілометр необхідно доплатити 4 грн.

Чому вигідно брати в оренду комерційний транспорт?

Ви витрачаєте кошти компанії лише на послуги оренди, купівлю палива та оплату роботи водія. Всі витрати на утримання дорогого вантажного транспортного засобу лежать на його власнику – компанії RENTAL.

Якщо протягом періоду оренди автомобіль виявиться непридатним для подальшого використання, ми замінимо його на аналогічний транспортний засіб.

Чим триваліший термін прокату, наприклад, 36 або 60 днів, тим нижчий добовий тариф. При цьому ліміт на пробіг збільшується порівняно з короткостроковим прокатом авто. Додатковий бонус: RENTAL дозволяє розміщувати на своїх автомобілях рекламу орендатора.

Орендувати вантажівки ви можете для розв’язання як одноразових, так і довгострокових бізнес-задач. Це вигідніше, ніж 365 днів на рік утримувати власний автопарк чи поповнювати його дорогим вантажним транспортом.

Ще одна вигідна пропозиція від RENTAL: у разі тривалого терміну оренди і підписання договору на період понад року можлива купівля автомобіля з урахуванням ваших потреб (вантажопідйомність, обсяг вантажного відсіку, тип кузова та кабіни, спосіб завантаження).

Оформлюйте договір оренди в будь-якому філіалі компанії RENTAL в Києві, Вінниці, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові.

З нашими вантажівками ваш бізнес випередить конкурентів!

Заявка успешно отправлена!

067 825 7089