Підібрати автомобіль

Подача

Повернення

 • Более 200
  автомобилей
 • Оформление
  за 10 минут
 • Доставка по
  адресу

Оренда авто y Києві

Оренда авто y Києві

Оренда автомобілів в Києві. Цілодобовий прийом замовлень. Подача авто в будь-яку точку Києва. Додаткові опції: оренда GPS-навігатора, дитячого автокрісла і WiFi.

Оренда автомобіля без водія

Керувати автомобілем ви будете самостійно. Великий автопарк має в наявності десятки моделей авто. Забронювавши автомобіль заздалегідь, по приїзду він уже буде підготовлений до видачі. Для оформлення оренди потрібно внести повну оплату за весь термін експлуатації. При бажанні можна продовжити термін прокату, для цього потрібно прибути в пункт видачі автомобілів і внести повну оплату за додатковий термін. Вартість прокату безпосередньо залежить від терміну оренди автомобіля.

Погодинна і довгострокова оренда

Погодинна оренда йде мінімум від трьох годин, забронювати її можна в телефонному режимі у наших операторів. Оренда переходить в статус довгостроковій якщо термін прокату перевищить 90 діб. В цьому випадку ви будете платити найменшу ціну за прокат.

Чому краще замовляти машину на прокат у нас?

Велике місто, тим більше столиця, має розвинену інфраструктуру і не може не привертати бізнесменів і інвесторів з усього світу. Не завжди є можливість прибути в інше місто на своєму автомобілі, не кажучи вже про можливість транспортувати авто з іншої країни. В такому випадку є тільки один вихід - взяти машину на прокат в Києві. З автомобілем ви станете незалежні від громадського транспорту, мобільні і точно все встигнете. Крім бізнесменів столицю відвідують туристи, яким також зручніше мати автомобіль, як основний засіб пересування, ніж громадський транспорт.

Вибір конкретного авто

На відміну від своїх конкурентів, ми торгуємо не класами, а конкретними автомобілями. Таким чином, ви завжди отримаєте саме ту модель, яку замовили, а не подібну їй за характеристиками.

Наш автопарк

Всі автомобілі нашого парку знаходяться в ідеальному стані і регулярно проходять технічний огляд. Крім того, всі машини проходять обов'язкове страхування (Автоцивілка), КАСКО, оформляється страховка життя водія, тобто вам не доведеться турбуватися про неприємності, які можуть зустрітися на вашому шляху.

Подача і повернення автомобіля в будь-яку точку Києва

За вашим бажанням ми можемо доставити або забрати машину в будь-яке зручне для Вас місце в межах Києва. Крім того, якщо ви берете машину на прокат для далеких поїздок, а не тільки по місту, можете повернути авто в будь-якому іншому пункті прокату нашої компанії по Україні.

Цілодобовий прийом замовлень

Наші оператори працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік. Тому телефонуйте в будь-який зручний для вас час, і ми з готовністю відповімо на всі питання.

Зручне бронювання прямо на сайті

Якщо вам незручно дзвонити, можете забронювати будь-який автомобіль прямо на сайті. Тоді наші менеджери самі зв'яжуться з вами в найкоротший термін після надходження заявки.

Ми максимально спростили процедуру прорахунку тарифу, а ціноутворення зробили повністю прозорим. Вартість прокату кожного автомобіля в нашому парку можна побачити відразу, а не після того, як заповнено 25 довгих полів. Це суттєво економить час на бронювання.

Додаткові послуги

 • Прокат GPS-навігатора та WiFi
 • Також, за бажанням, можна замовити дитяче автокрісло
 • Необмежений добовий пробіг
067 825 7089