Підібрати автомобіль

Подача

Повернення

 • Более 200
  автомобилей
 • Оформление
  за 10 минут
 • Доставка по
  адресу

Оренда авто y Харкові

Оренда авто y Харкові

Оренда автомобілів в Харкові. Цілодобовий прийом замовлень. Подача авто в будь-яку точку Харкова. Додаткові опції: оренда GPS-навігатора, дитячого автокрісла і WiFi.

Оренда машин без водія

Перша столиця України - місто-мільйонник, територіально розташоване практично на кордоні з Російською Федерацією. Тут одночасно розвиваються кілька напрямків підприємницької діяльності. 40 вищих навчальних закладів, понад 10 тис. іноземних студентів, саме завдяки їм більшість іноземних інвесторів відкривають філії своїх підприємств саме в Харкові, де перебуває невичерпний потік молодих кваліфікованих фахівців.

Для ділової та зайнятої людини, яка приїхала з робочим відрядженням в іншу країну, незручно залишитися без автомобіля. Вона буде залежна від зовнішніх чинників, не зможе точно розпоряджатися своїм часом. А час - це гроші. Таким людям ми пропонуємо звернутися в нашу компанію. Ми надаємо авто на прокат в Харкові, а також по всій території країни.

Громадянам з Росії знайомі ситуації, коли автомобіль з іноземними номерами гальмують на кожному посту. Подорожуйте і вирішуйте свої справи на автомобілі, який взяли на прокат. З українськими номерами вам не загрожує нескінченне спілкування зі співробітниками ДАІ. В даному випадку помітно вигідніше відрізняється їзда на орендованому транспорті від пересування на власному.

Великий автопарк

Не кожен може дозволити собі мати особистий автопарк. Як жінці приємно на кожному вечорі з'являтися в новій сукні, так і чоловікові приємно з'явитися на автомобілі, який відповідає обставинам. І якщо в гаражі «жигулі» і потрібно їхати на урочистий захід, ми з радістю вам допоможемо з вирішенням цієї проблеми. Автомобілі економ, середнього, бізнес-класу, 4х4 і мінівени, широкий вибір і доступні ціни. Всі наші машини в відмінному стані, ідеально чисті і повністю застраховані (КАСКО, Автоцивілка).

Прийом замовлень 24 години на добу

Забронювати автомобіль в оренду ви можете через on-line форму замовлення на нашому сайті або по телефону в будь-який зручний для вас час, так як ми працюємо цілодобово.

Доставка автомобіля по місту

Для всіх клієнтів без обмеження у нас існує послуга доставки автомобіля в будь-яку точку в межах міста Харкова. Крім того, якщо ви плануєте робити довгі поїздки, ви можете також повернути машину в будь-якій точці України, попередньо узгодивши це з нашими менеджерами.

Додаткове обладнання на прокат

 • GPS-навігатор
 • Дитяче автокрісло
 • WiFi
067 825 7089