Зв'язатися з нами
EN RU
UA
EUR
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram
Підібрати автомобіль

Подача

Повернення

 • Более 200
  автомобилей
 • Оформление
  за 10 минут
 • Доставка по
  адресу

Оренда авто y Харкові

Оренда автомобілів в Харкові. Цілодобовий прийом замовлень. Подача авто в будь-яку точку Харкова. Додаткові опції: оренда GPS-навігатора, дитячого автокрісла і WiFi.

Оренда машин без водія

Перша столиця України - місто-мільйонник, територіально розташованепрактично на кордоні з Російською Федерацією. Тут одночасно розвиваються кілька напрямків підприємницької діяльності. 40 вищих навчальних закладів, понад 10 тис. іноземних студентів, саме завдяки їм більшість іноземних інвесторів відкривають філії своїх підприємств саме в Харкові, де перебуває невичерпний потік молодих кваліфікованих фахівців.

Для ділової та зайнятої людини, якаприїхала з робочимвідрядженням в іншу країну, незручно залишитися без автомобіля. Вона буде залежнавід зовнішніх чинників, не зможе точно розпоряджатися своїм часом. А час - це гроші. Таким людям ми пропонуємо звернутися в нашу компанію. Ми надаємо авто на прокат в Харкові, а також по всій території країни.

Громадянам з Росії знайомі ситуації, коли автомобіль з іноземними номерами гальмують на кожному посту. Подорожуйте і вирішуйте свої справи на автомобілі, який взяли на прокат. З українськими номерами вам не загрожуєнескінченне спілкування зі співробітниками ДАІ. В даному випадку помітно вигідніше відрізняється їзда на орендованому транспорті від пересування на власному.

Великий автопарк

Не кожен може дозволити собі мати особистий автопарк. Як жінці приємно на кожному вечорі з'являтися в новій сукні, так і чоловікові приємно з'явитися на автомобілі, який відповідаєобставинам. І якщо в гаражі «жигулі» і потрібно їхати на урочистий захід, ми з радістю вам допоможемо з вирішенням цієї проблеми. Автомобілі економ, середнього, бізнес-класу, 4х4 і мінівени, широкий вибір і доступні ціни. Всі наші машини в відмінному стані, ідеально чисті і повністю застраховані (КАСКО, Автоцивілка).

Прийом замовлень 24 години на добу

Забронювати автомобіль в оренду ви можете через on-line форму замовлення на нашому сайті або по телефону в будь-який зручний для вас час, так як ми працюємо цілодобово.

Доставка автомобіля по місту

Для всіх клієнтів без обмеження у нас існує послуга доставки автомобіля в будь-яку точку в межах міста Харкова. Крім того, якщо ви плануєте робити довгі поїздки, ви можете також повернути машину в будь-якій точці України, попередньо узгодивши це з нашими менеджерами.

Додаткове обладнання на прокат

 • GPS-навігатор
 • Дитяче автокрісло
 • WiFi
Питання і відповіді про оренду авто у Харкові
 • Скільки коштує прокат автомобіля у Харкові?
  Оренда авто у Харкові - від 21 € на добу, все залежить від обраного Вами автомобіля та періоду прокату. Чим більший термін оренди, тим нижча вартість прокату на добу. Вартість оренди автомобілів від компанії Рентал.
 • Які умови оренди?
  Умови дуже прості. Клієнт повинен бути старше 21 року та мати досвід водіння більше 2-х років. Якщо ці умови не дотримані, то оренда можлива зі збільшеною заставою. Умови прокату автомобілів
 • Яка застава необхідна для оренди автомобіля у Харкові та чи можна взяти без застави?
  Застава для оренди авто у Харкові становить від 200 €, залежить від обраного автомобіля. Також є можливість орендувати авто без застави. Вартість оренди буде відрізнятися від оренди із заставою. Плюс до цього обов'язковою умовою є паливний депозит, так як ми автомобіль надаємо з повним баком. Цей депозит є гарантією, що ви повернете авто з повним баком, в іншому випадку, ми використовуємо депозит.
 • Які документи потрібні для оренди?
  Перед видачею автомобіля, необхідно надати оригінал паспорта та посвідчення водія з відповідною категорією. Для іноземців — міжнародні права та закордонний паспорт. Перелік необхідних документів
 • Які умови щодо пробігу?
  Стандартный лимит суточного пробега, на текущий момент, составляет 200 км., есть возможность увеличить суточный километраж до 400 км в сутки и более. Вимоги до пробігу
 • Який стан автомобілів?
  Всі автомобілі технічно справні та чисті, з повним баком. Вік автомобілів до 3-х років.
 • Які умови страхування?
  Повне страхування. Автомобілі застраховані по КАСКО та ОСЦПВ. Умови страхування
 • Які способи оплати?
  Можлива готівкова, безготівкова форма з ПДВ та оплата на банківську картку.
 • Чи можна взяти в оренду авто в тому місті, в якому немає офісу?
  Так, автомобіль можемо доставити в будь-яку точку України, послуга платна. Доставка та підбір по Україні
 • Чи можна на вашому авто виїхати за кордон?
  На наших автомобілях заборонено виїжджати за межі кордону України. Також виїзд неможливий в АР Крим, Донецьку та Луганську область. У цих регіонах автострахування не діє. Територія пересування
 • Можна взяти авто на весілля?
  Так це можливо. Але ми не можемо гарантувати наявність конкретного авто та, в разі підміни, будемо змушені надати авто такого ж або вищого класу за раніше обумовленими домовленостями (умови та вартість).
 • Що, якщо я завдам шкоди автомобілю?
  У цьому випадку відразу телефонуйте нам. З Вами зв'яжеться наш страховий агент та розповість, що потрібно робити. Всі автомобілі повністю застраховані, вам не варто турбуватися. Допомога в дорозі
 • Чи можливе перебування за кермом кількох людей?
  Так, можливо. Для цього потрібно додати додаткового водія в договір прокату. Ця послуга безкоштовна.
 • Яка вартість додаткових послуг, таких як: навігатор, дитяче крісло, WI-FI роутер?
  Так, всі ці опції є. Потрібно нас заздалегідь попередити. Оренда по 3 євро на добу або 15 євро на весь прокат при тривалій оренді. Додаткові опції
 • Чи є можливість орендувати авто на юридичну особу?
  Так, з юр. особами працюємо. Оплату приймаємо безготівковою формою з ПДВ. Оренда авто для бізнесу
 • Що входить у вартість оренди?
  У вартість оренди авто входить: повністю застрахований, чистий автомобіль з повним баком, персональний онлайн менеджер на весь період прокату та цілодобова підтримка.
+38 067 825 7089