Зв'язатися з нами
EN RU
UA
EUR
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram

Різниця між каршерінг і орендою авто

Різниця між каршерінг і орендою авто

З поширенням прокатних послуг, відсутність особистого автотранспорту перестало бути проблемою. Якщо автомобіль не потрібен на постійній основі, все більше водіїв вибирають оренду. Це дозволяє заощадити не тільки гроші на покупку, але також час і кошти на обслуговування авто.

Більш того, звертаючись в автопрокатну фірму, автомобіліст отримує вибір моделей, гідне сервісне обслуговування та інші послуги. Пропозиції великих автопрокат націлені на потреби автомобілістів і адаптовані під їх потреби. На противагу таксі і особистого транспорту, компанії пропонують різні типи послуг від щохвилинної до довгострокової оренди. То яка ж різниця між каршерінг і орендою авто?

Відмінні риси каршерінга

Каршерінг - досить нова послуга, особливо для України. Основна різниця між каршерінг і прокатом авто - можливість отримати автомобіль на дуже короткий час з миттєвим бронюванням. Досить скористатися спеціальним додатком для смартфонів і знайти найближчий пропонований автомобіль. При цьому, далеко не скрізь є покриття і не факт, що машина буде поруч, а до неї в будь-якому випадку доведеться добиратися. Такий тип прокату дуже вдалий вибір, якщо вам потрібно терміново переміститися з точки А в точку Б.

Основні переваги

 • оплата тільки за використане час користування щохвилини - в автопрокаті мінімальний термін від доби;
 • включення у вартість бензину, автомийки та парковки - ви отримуєте чистий і доглянутий автомобіль з повним баком, який потрібно повернути в такому ж стані;
 • повний контроль всіх процесів, завдяки мобільному додатку.

Але є і мінуси, включаючи можливе незадовільний стан машини і необхідність самостійно до неї добиратися. 

У чому оренда авто краще каршерінга

Класична оренда автомобіля залишається такою ж популярною завдяки тому, що має свої переваги. Головна перевага і різниця між каршерінг і орендою авто - право вибору і його доступність. Тобто, ви можете вибрати потрібну марку і модель, яка буде повністю відповідати вашим потребам і бюджету. Розглянемо основні переваги автопрокату і порівняємо з тим, що пропонує каршерінг: 

 • цілодобова своєчасна доставка машини за адресою - в каршерінгу до автомобіля потрібно добиратися самостійно;
 • чистий обслужений автомобіль в ідеальному стані і з повним баком - ви не знаєте в якому стані машину залишив попередній клієнт;
 • можливість самостійно вибрати марку і модель з автопарку, включаючи машини преміум-класу, такі як AUDI Q7, Mercedes G-class або купе - вам надається мінімальний вибір з найближчих вільних авто.
  можна виїхати за межі міста, відправитися в подорож і т.д. - доступний тільки в межах міста.
 • якщо вам потрібно поїхати в інше місто, ви можете взяти машину в одному місті і повернути в іншому (якщо це великий автопрокат з представництвами в цих містах) - як говорилося вище, ви не можете виїжджати за межі конкретного міста.
 • доступні кілька способів оплати, включаючи карту, безгот і готівку - оплатити послугу каршерінга можна лише за допомогою карти.
 • отриманий автомобіль не містить реклами або атрибутики автопрокату - ви не зможете дізнатися чи є реклама до того, як побачите машину.

Також до переваг автопрокату відносяться можливість ретельного огляду транспортного засобу з фіксацією стану і маса додаткових послуг (навігатор, дитяче крісло і т.д.).

Що ж вибрати

Вибираючи, потрібно розуміти мету застосування машини. Якщо вам потрібно терміново отримати автомобіль для разового переміщення по місту, можна зупинитися на каршерінге. Якщо ж вам потрібен прокат від доби, вас хвилює що за марка і модель машини, а також її стан - краще зупинитися на класичному автопрокаті. Також, автопрокат краще, якщо потрібен средньогабаритні транспорт, машина бізнес або преміум класу.

Якщо різниця між каршерінг і прокатом авто схиляє вас до вибору автопрокату, звертайтеся в Рентал. Тут ви отримаєте відмінне сервісне обслуговування, великий і різноманітний автопарк, розумну вартість оренди, а також своєчасну доставку нового і доглянутого авто за адресою.

Заявка успешно отправлена!

+38 067 825 7089