Зв'язатися з нами
EN RU
UA
EUR
067 825 7089
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram

Уже в дорозі: в мережу потрапили фото «Тесли» - Model 3

12.06.2017

Уже в дорозі: в мережу потрапили фото «Тесли» - Model 3

Про те, що нова «Тесла» буде кардинально відрізнятися від попередниць, стало відомо рік тому, коли в квітні був представлений концептуальний варіант авто. Уже в липні цього року очікується вихід «Тесли» на споживчий ринок, а перед цим, як годиться, автомобіль пройшов польові випробування. Саме в цей момент Model 3 вдалося зняти на дорогах загального користування в сонячній Каліфорнії. Як раніше стверджував Ілон Маск, нова «Тесла» дійсно стала «простіше» - в салоні ви не побачите ні приладової панелі, ні проекційного дисплея. На тлі спрощеного дизайну і ергономіки досить сильно виділяється глибока ніша в центральному тунелі. Дана модель створена для комфорту - нічого зайвого і присутність найнеобхідніших елементів роблять салон просторіше, а вартість авто доступніше.

«Простота і витонченість» - саме під таким девізом вийшла новинка від творців електромобіля. Кузов авто виконаний зі сталі та алюмінію, в салоні перед водієм лише функціональний монітор і два підстаканники. Машина все також пізнавана і помітна, в чому змогли переконатися звичайні перехожі, які спостерігали за тест-драйвом.

Але і можливості новинки не такі широкі, як у попередніх версій - в даній серії не будуть представлені варіанти на 100 кіловат-годин. Батареї ємністю 80 кВ / год забезпечують безперебійність ходу без підзарядки на відстань до 480 км. Такі характеристики «без надмірностей» цілком достатні і повністю покривають потреби в швидкості і маневреності.

Ті, хто очікують виходу «в світ» нової «Тесли», вже дуже скоро зможуть спостерігати появу електрокара на дорогах. А сьогодні бажаючі можуть розглянути новинку в усіх ракурсах, завдяки знімкам з каліфорнійських вулиць.

Заявка успешно отправлена!

067 825 7089