Україна будуватиме міжнародну автотрасу?

05.04.2017

Україна будуватиме міжнародну автотрасу?

Ні для кого не секрет, що до теперішнього часу 90% українських доріг знаходиться в жалюгідному стані, непридатному для сучасних видів транспорту. Однак з'явився шанс поліпшити ці показники - це гарантує участь в будівництві нового європейського автобану. У проекті задіяні Румунія, Болгарія і Греція, які підтримали ініціативу України.

У Міністерстві транспорту Болгарії відзначають, що проект планується реалізувати в найближчі 5 років. Нова автотраса буде проходити через чотири країни. Також ведеться активне обговорення проекту Via Carpathia - швидкісної автомагістралі, яка може отримати відгалуження в Україні.

Нагадаємо, що поки в країні є тільки одна траса міжнародного значення - Київ - Одеса. Вона тягнеться через кілька областей: Київську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську і Одеську.

В цьому році, як заявляє міністр інфраструктури, в бюджеті передбачені кошти на капітальний ремонт. Таке рішення було прийнято, оскільки «Укравтодор» визнав стан дорожнього покриття рекордно поганим по всім висунутим вимогам.

Заявка успешно отправлена!

067 825 7089