Зв'язатися з нами
EN RU
UA
UAH
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram

СЛАВА УКРАЇНІ

СЛАВА УКРАЇНІ

Скільки часу тепер займають маршрути між містами України автівкою?

Знаємо, що він збільшився у кілька разів. Наприклад, від Харкова до Дніпра в найскладніші дні можна було доїхати за 11 годин замість 3.

З початком війни зупинки на каву та хот дог на заправці залишились в минулому. Хіба що на заміну колеса, адже траси постраждали.

В дорозі чого тільки не побачиш: і безкінечні затори, і авто, які долають третю сотню кілометрів на докатці, і знесилених батьків, що годують дітей прямо за кермом, тому що зупинятися не можна - треба дістатися безпечного місця до комендантської години.

Розкажіть, скільки годин в дорозі провели ви, рятуючи свої сім’ї від «порятунку» агресора?

Наш рентал вірить, що зовсім скоро знов почує «Ало, доброго дня! Хочу влаштувати сімейний тріп Україною, нас двоє дорослих, двоє дітей та собака. Яку автівку запропонуєте?».

А поки наші ЗСУ прискорюють велику всеукраїнську перемогу, ми, як можемо, робимо свій внесок.
гуманітарна допомога

Ми дякуємо Yellow Taxi, Young Business Club та Rotary Clubs Kharkiv за те, як швидко та згуртовано вони організували підтримку та допомогу постраждалим у Харкові, а нас взяли до своєї Команди для порятунку пенсіонерiв, дітей, жінок, людей з вадами здоров'я. 

З нашої допомогою ми вже евакуювали у безпечніші місця 1277 українських сімей, організували харчування та медичну допомогу для 15 892 осіб, зібрали 5 354 бокси гуманітарної допомоги, передали 2 автівки нашим ЗСУ та 5 автівок волонтерським організаціям.

допомога на війні допомога родинам

Допомога бабусямдопомога на війні⠀⠀

Та що там, вся Україна зараз велика команда.

Слава Україні!

Заявку успішно надіслано!

+38 067 825 7089