Зв'язатися з нами
EN RU
UA
EUR
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram

Як правільно їздити, щоб економити бензин?

Як правільно їздити, щоб економити бензин?

Більшість тих, хто ще не користувався орендою автомобілів в Україні, але хоче відкрити для себе цю зручну послугу, має багато питань щодо самої процедури оренди і правил користування прокатним автомобілем.

Як правильно керувати автомобілем, щоб заощадити?

1. Затори на дорозі

Слідкуйте за місцями, в яких виникають затори на дорогах і уникайте їх. Стоячи в пробці, автомобіль даремно витрачає ваші гроші. Холостий хід двигуна вимагає багато пального.

2. Прогрівання двигуна

Кількох хвилин прогріву більше, ніж достатньо. Тривалого прогріву швидше за все вимагають лише дуже "дорослі" автомобілі, яких в прокаті ви не зустрінете. (Якщо тільки не звернулися в прокат ретро автомобілів :))

3. Аеродинаміка

Згадавши шкільний курс фізики ви зрозумієте, що закриті вікна сприятливо впливають на економію бензину, оскільки покращують аеродинамічні властивості авто.

4. Все вимкнено

Якщо у вас немає необхідності використовувати кондиціонером, підігрівом сидінь або скла, краще утриматися від користування цими системами.

5. Паркування

Якщо є шанс залишити автомобіль в тіні - краще скористайтеся цією можливістю.

Перегрітий автомобіль швидше випаровує паливо, крім того, в спекотний день ви однозначно не обійдетеся без кондиціонера, якщо захочете знову відновити рух.

6. Технічний стан

Забитий повітряний фільтр, неправильний тиск в шинах або проблеми з розвал-сходженням можуть також підвищити витрати палива.

7. Пальне

Якісне пальне дозволить вам заощадити до 20%. Низькоякісні бензин та дизель негативно впливають на вприскування палива, як наслідок – підвищуються витрати, а двигун втрачає потужність.
Рекомендовані АЗС: OKKO, WOG, Shell, Лукойл, Socar, БРСМ, Marshal
 
8. Швидкість
Дотримуйтесь швидкісного режиму за містом, найнижчий витрата палива досягається на інтервалі швидкості від 90 км / год. до 100 км / год.
До того ж, набагато вигідніше їхати всю дорогу зі швидкістю 100 км / год., ніж першу половину шляху - зі швидкістю 80 км / год., а другу - зі швидкістю 120 км / год. В результаті середня швидкість буде однаковою, а ось витрата палива в другому випадку буде більше.
 
9. Оберти двигуна.
Контролюйте обертів двигуна в діапазоні:
Бензиновий двигун - 2500 - 3500 об. / хв.
Дизельний двигун - 1500 - 2300 об. / хв.
Перевищуючи норму, ви підвищуєте витрату палива.
 
10. Вантаж
В даному пункті мова піде про зайвий вантаж у багажнику та салоні автомобіля. Чим важчий транспортний засіб, тим більше палива він витратить.

Вибір добросовісної автопрокатної компанії, такої як rental.ua, відразу звільняє вас від проблем подібного роду, оскільки всі автомобілі в компанії не старше трьох років і проходять регулярне технічне обслуговування.

Економна оренда - це просто!
RENTAL - володій, не купуючи!

Заявка успешно отправлена!

+38 067 825 7089