Зв'язатися з нами
EN RU
UA
UAH
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram

ТОП фестивалів в Україні: що обов'язково треба відвітати?

ТОП фестивалів в Україні: що обов'язково треба відвітати?

Зміст:

 1. Вступ
 2. 3 найпопулярніші фестивалі України
 3. День Львова – музичний фестиваль в Україні, який потрібно відвідати
 4. День Києва – головна подія столиці
 5. Сорочинський ярмарок — один із найстаріших фестивалів України
 6. Кінофестиваль «Молодість» – свято міжнародного масштабу
 7. «Острів» електронної музики — один із найбільших музичних фестивалів в Україні
 8. Культурний феномен України - Гогольфест
 9. Міжнародний фестиваль Docudays UA
 10. Інші великі фестивалі України

Україна — це країна, яка славиться не лише своїми визначними пам'ятками та колоритними туристичними місцями. Наша країна приваблює тисячі людей з усіх куточків світу завдяки своїй різноманітній культурі та цікавим давнім традиціям. Торкнутися нашої культури можна, відвідавши щорічні фестивалі в Україні.

Фестивалі — це грандіозні, масштабні заходи, починаючи з незвичайних видів спорту, короткометражних фільмів місцевої молоді, різних жанрів музики та закінчуючи танцями.

Також у нашій країні проводяться захоплюючі музичні фестивалі, на яких виступають багато місцевих та зарубіжних співаків. Пропонуємо до вашої уваги огляд найкращих щорічних фестивалів нашої країни.

3 найпопулярніші фестивалі України

Українські фестивалі — це щось особливе, захоплююче та незрівнянне. Такі заходи сподобаються всім без винятку і місцевим жителям, і туристам.

Найпопулярнішими фестивалями України вважаються:

 • Leopolis Jazz Fest;
 • Київський літній музичний фестиваль - "Kyiv Music Fest";
 • Карнавал Санта-Муерте.

Леополіс

Leopolis Jazz Fest — один із найбільших джазових фестивалів у всій Європі, який здобув міжнародне визнання та проводиться щороку в червні. Це грандіозне свято відзначається у місті Львів. Вперше він був проведений у 2011 році і триває досі.

Leopolis Jazz Fest у Львові

Ця святкова атмосфера вийшла за межі країни, залучаючи тисячі глядачів з усіх куточків світу. Іншою назвою цього джазового фестивалю було «Альфа-джазовий фестиваль» до 2017 року. Після цього оргкомітет змінив назву цього фестивалю на «Леополіс».

Місцеві музиканти дають три сценічні виступи. Давайте заглянемо до його історії, яка багато говорить про цей фестиваль. На цьому фестивалі виступають 170 чудових та талановитих музикантів із 16 різних країн, і святкування триває близько 5 днів. Джазові музиканти з таких країн, як Велика Британія, Франція, Данія, Литва, Польща, Швейцарія, Німеччина, Канада, Люксембург, Туреччина, США.

Вперше музичний фестиваль було проведено 3 червня та тривав до 5 червня 2011 року. З того часу захід з кожним роком ставав дедалі організованим і яскравішим, тому в результаті кількість глядачів та учасників зростала.

Цей дивовижний музичний фестиваль проводиться на трьох сценах:

 • найважливіша та радісна частина фестивалю проходить у «Парку культури Богдана Хмельницького». Для відвідування заходу необхідно придбати квиток за символічну плату. На цьому заході глядачі почують захоплюючу та розважальну джазову музику;
 • другу сцену виступу організовують на Ринковій площі, яка є центральною площею Львова. Вхід для всіх бажаючих є абсолютно безкоштовним;
 • третя сценічна вистава проводиться у Палаці Потоцьких.

Український фестиваль Kyiv Music Fest

Цей фестиваль, також відомий як «Kyiv Music Fest», є одним із найвідоміших міжнародних, щорічних музичних фестивалів, що здобули світове визнання. Місце проведення – столиця України Київ.

Український фестиваль Kyiv Music Fest у столиці

Головний девіз цього свята – об'єднати людей за допомогою музики. Фестиваль складається з концертів просто неба, які зазвичай проходять з кінця вересня до середини жовтня в різних місцях країни.

Одним із основних майданчиків для проведення свята є Центральний парк культури та відпочинку. Музичні жанри варіюються від класичних традиційних пісень до сучасного джазу та поп-музики.

Історія музичного фестивалю Kyiv Music Fest в Україні

Якщо повернутися до історії, то вперше цей захід було проведено в 1990 році. Найвідоміший український композитор на той час Іван Карабиць займався організацією фестивалю з 1990 по 2001 рік. У наступні роки до 2005 року він був організований одним із найвидатніших музичних керівників Мирославом Скориком, а згодом з 2006 року його організовував Іван Небесний.

Це свято завжди відзначається у місцях, що мають давню історичну славу, а також архітектурно прекрасних та елегантних. Одними з головних майданчиків цього фестивалю є Великий та Малий зали Київської консерваторії, Київський Будинок вчених Національної академії наук України, Національна зала органної та камерної музики України, Колонна зала імені Лисенка Національної філармонії України. І, нарешті, найголовніша локація — Національна опера України.

На цьому фестивалі українці та гості нашої країни можуть дізнатися про традиційну сутність через пісні та обмінятися своїми враженнями та інтересами з місцевими жителями. Це триденне музичне свято дає можливість учасникам та глядачам відвідати набагато більше, ніж просто музичні концерти:

 • різні майстер-класи;
 • круглі столи;
 • цікаві лекції.

Якщо ви хочете потанцювати та послухати музику, щоб збадьоритися, відволіктися від повсякденних турбот, повеселитися та просто відпочити, обов'язково відвідайте цей фестиваль. А щоб комфортніше дістатися місця проведення заходу, ви можете взяти в оренду авто подобово.

Карнавал Санта-Муерте — сліпучий та яскравий фестиваль в Україні

А ось і ще один із найяскравіших і найколоритніших фестивалів нашої країни, який зазвичай відбувається влітку. Це свято не що інше, як карнавал Санта-Муерте. Ну а святкують його на Арт-заводі «Платформа», який знаходиться в Києві.

На щорічному фестивалі в Україні збираються десятки тисяч людей, щоб помилуватися барвистими костюмами учасників та перейнятися незвичайною, особливою атмосферою.

Ця культура в основному поширена в Мексиці та на південному заході США, але якщо ви перебуваєте в Україні, вам дуже пощастило. Вам не доведеться купувати авіаквиток, щоб здійснити переліт через океан, адже Україна святкує це свято з розмахом, анітрохи не поступаюся заходу.

Яскравий карнавал Santa Muerte

Історія свідчить, що «Санта Муерте» була мексиканською богинею. Інші імена, які дано богині: Біла Леді, Леді Тіней, Чорна Леді, Костлява Леді, Міктекацихуатль («Пані Мертвих») та Леді Ночі.

Основна мета святкування цього фестивалю — боротьба з чаклунством, насильницькою смертю, насильством із застосуванням вогнепальної зброї та нападами. Мало того, святкування змушує людей знайти силу, могутність, удачу та здоров'я, мудрість, процвітання, любов.

На цьому фестивалі в Україні величезна кількість музичних свят, мексиканської їжі, напоїв, танців та багато іншого. Тож приїжджайте в Україну та дозвольте собі насолодитися цим гарним фестивалем. Повірте, це найкращий захід, який ви коли-небудь бачили у своєму житті.

День Львова – музичний фестиваль в Україні, який потрібно відвідати

Львів святкує 760-річчя міста

Протягом двох днів у середині травня місто Львів насолоджується джазом, поп- та рок-музикою, народними танцями та театром на вулиці. Це сімейний захід з численними розвагами та величезним вуличним парадом-карнавалом.

Фестиваль «Столиця ремесел» відбувається у цей же час на Ринковій площі міста.

День Києва – головна подія столиці

Святковий салют на Майдані Незалежності

День Києва — одна з головних подій року з концертами, феєрверками та масовими гуляннями на вулицях столиці. Зазвичай це свято проводять останні вихідні травня. Багато площ загоряються, а вулиця Хрещатик і дві головні площі — Майдан Незалежності та Європейська — одягаються у неймовірні святкові фарби. Тут усе наповнене культурою нашого народу, українським колоритом. Хочете ближче доторкнутися культури нашої столиці, обов'язково відвідайте день Києва. А щоб ви змогли насолодитися красою величного та старовинного Києва, зручніше взяти машину в оренду та покататися вулицями столиці.

Сорочинський ярмарок — один із найстаріших фестивалів України

Колоритний Сорочинський ярмарок

Сорочинський ярмарок отримав свою назву завдяки місцю проведення — селу Сорочинці. Традиційно цей фестиваль щорічно проводиться у серпні та триває цілий тиждень.

Це одна із найстаріших подій України, на якій представлено безліч ремесел. Лише тут можна придбати класні сувеніри.

Кінофестиваль «Молодість» – свято міжнародного масштабу

Кінофестиваль «Молодість» у Києві

Міжнародний кінофестиваль «Молодість» — це давній захід, який триває у Києві в останній тиждень жовтня. У рамках фестивалю демонструються фільми з усіх куточків земної кулі. Квитки на цю популярну у світі кіноіндустрії подію найкраще купувати онлайн, тому що квитки швидко розходяться.

«Острів» електронної музики — один із найбільших музичних фестивалів в Україні

OSTROV Festival

Один із незвичайних фестивалів, що проводяться на території України, пов'язаний із електронною музикою. Тут встановлюються три сцени та проводять масу розважальних заходів. Нон-стоп вечірка просто неба триває 72 години.

Місце проведення фестивалю — Труханів острів на Дніпрі Якщо ви любите пляжні танці, сучасну електронну музику, чудові, мальовничі природні пейзажі, вам обов'язково варто відвідати це свято.

Культурний феномен України — Гогольфест

Цей фестиваль поєднує в єдине ціле різні види мистецтва. На цьому заході ви побачите:

 • спектаклі;
 • музичні уявлення;
 • кінопокази;
 • медіа-інсталяції.

Gogolfest у Києві

У вас є можливість відвідати літературні читання та художні галереї. Зазвичай Гогольфест проводиться влітку. Бонусом стане відвідування майстер-класів та освоєння освітніх програм, де кожен охочий може спробувати свої сили у кіноіндустрії, акторській майстерності та навіть танцях.

Міжнародний фестиваль Docudays UA

Міжнародний фестиваль в Києві про права людини

Цей фестиваль документальних фільмів про права людини набув статусу міжнародного. Учасники хочуть прикувати увагу громадськості до низки злободенних питань:

 • права та свободи людини;
 • демократія;
 • моральність.

Щороку організатори обирають певну тему, яка відображає реалії нашої держави. Цей фестиваль дуже цікавий та пізнавальний.

Інші великі фестивалі України

Якщо вам цікаві такі грандіозні заходи, рекомендуємо відвідати:

 • Львівський фестиваль шоколаду;
 • Львівські дні мистецтва;
 • Карнавал «Гуморина»;
 • Фестиваль писанки;
 • Фестиваль крафтового пива та вінілової музики;
 • Музичний фестиваль в Україні «Флюгери Львова»;
 • Фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»;
 • Міжнародний театральний фестиваль «Люди та ляльки»;
 • «Ніч у Львові. Фестиваль Світла»;
 • Органний фестиваль;
 • Фестиваль вегетаріанської вуличної їжі So Green Fest;
 • Фестиваль Тараса Бульби;
 • Одеський кінофестиваль;
 • Міжнародний український фестиваль танцю та культури;
 • Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновір»;
 • Львівський фестиваль кави;
 • Театральний фестиваль «Золотий лев»;
 • Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»;
 • Дні українського кіно;
 • Atlas Weekend та багато інших. ін.

Всеукраїнський фестиваль писанки

Україна — багатогранна країна, яка пропонує докорінним мешканцям та туристам торкнутися історії, культурної спадщини, відвідавши різноманітні фестивалі.

На фестивалях кожен знайде собі розвагу та заняття до душі. Такі грандіозні заходи підходять для друзів, сімейного відпочинку. Якщо вам потрібно доїхати до місця проведення фестивалю, скористайтесь послугами з прокату автомобілів. Так ви можете самостійно побудувати маршрут і заглянути у кілька цікавих місць на шляху.

На згадку у вас залишаться незабутні враження, маса позитивних емоцій і, звичайно ж, яскраві фотографії.

Заявку успішно надіслано!

+38 067 825 7089