Оренда Suzuki Swift у Києві

Прокат Suzuki Swift (Сузукі Свіфт) у Києві
 • A/C
 • дверей - 5
 • 214 л
 • 6.2 л/100 км
Характеристики
 • Тип кузова Хетчбек
 • Об'єм двигуна 1.5 л 92 к.с.
 • Тип трансмісії Автомат
 • Тип палива Бензин
від 26 діб 10-25 діб 4-9 діб 1-3 діб
32 37 41 45 Бронювати Застава 410€
43 50 55 61 Бронювати Без застави
 • Без застави
 • З задатком
43 25+ діб 32
50 10-25 діб 37
55 4-9 діб 41
61 1-3 діб 45

Оренда машин - порівняно новий вид послуг на пострадянському просторі. До нього вдаються люди, які, не маючи особистої машини, змушені багато переміщатися по місту або мають намір з зручностями виїхати за його межі. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, є зручне рішення - взяти Suzuki Swift в оренду.

Які переваги у цієї машини

 1. Компонування. Автомобіль має широку базу і колію. Це забезпечує стабільність і стійкість апарату.
 2. Комплектація. Виробники заявили про дванадцять видів комплектації силового агрегату для п'ятидверного варіанту, і про п'ять видів для трьохдверної моделі. Ви можете вибрати таке авто на прокат як з бензиновим, так і з дизельним двигуном будь-якого обсягу, з механічною або автоматичною КПП.
 3. Безпека. У цій моделі встановлені 8 подушок безпеки. Також є засіб віддаленого розпізнання власника з можливістю дистанційного запуску двигуна.
 4. Комфорт. В салоні транспортного засобу вільно поміщаються 4 дорослих людини, навіть 190 см зростом і вище. Широка база забезпечує плавність ходу. Обсяг вантажного відділення складає 213 л.
 5. Маневреність. Наш автопрокат може запропонувати небагато автомобілів з таким показником маневреності і динаміки розгону (ключових факторів для їзди в міських умовах) - як у "Свіфта".

Тому, якщо вас цікавить прокат автомобіля, Suzuki Swift буде найбільш зручним транспортом для переміщення в межах міста. Після рестайлінгу машин цієї моделі і доопрацювання силової установки, вони стали споживати менше пального при збереженні потужності і динаміки. Тому недорога оренда Suzuki

Swift вигідніша за рахунок скорочення витрат на бензин або дизельне паливо.

В результаті, оренда Suzuki Swift - альтернатива таксі або використанню громадського транспорту. У першому випадку оплата послуг таксистів може перевищити вартість оренди, а в другому очевидні економія часу і комфорт. Оренда Suzuki Swift без водія доступна всім, хто досяг 21-го року і має водійський стаж не менше 2-х років. Надані для найму транспортні засоби пройшли техогляд і застраховані. При тривалому співробітництві та попередньому бронюванні доступний прокат Suzuki Swift без застави.

067 825 7089