Зв'язатися з нами
EN RU
UA
UAH
WhatsApp
Viber
Skype
Telegram

ТОП-22 відмінних місць біля Києва для поїздки на вихідні

ТОП-22 відмінних місць біля Києва для поїздки на вихідні

Хочете змінити обстановку, щоб відпочити від гамору великого міста? Шукаєте, куди поїхати в Київській області, аби перенестися до затишного куточка, який запам’ятається назавжди? Тоді радимо повністю ознайомитися з цією добіркою локацій. Тут ви знайдете і мальовничі парки, і водойми з чудовими краєвидами, і етнографічні комплекси, де відчувається народний колорит. Обов’язково занотуйте собі місця, куди хочете вирушити на відпочинок з дитиною. 

Зміст:

 1. Ландшафтний парк у с. Буки
 2. Етнографічний комплекс «Українське село»
 3. Парк «Київська Русь»
 4. Межигір’я
 5. Палацово-парковий ансамбль у Качанівці
 6. Садиба Хоєцьких
 7. Печера Геонавт
 8. «Добропарк»
 9. Комплекс «Долина страусів»
 10. Водяний млин в селі Городище-Пустоварівське
 11. Блакитне озеро у Підгірцях
 12. Пуща-Водиця
 13. Бананова ферма в Рожнах
 14. Зоопарк «XII місяців» у с. Демидів
 15. Голосіїво—Китаїво
 16. Софіївський парк в Умані
 17. Етнографічний музей «Хутір Савки» у с. Нові Петрівці
 18. Київське море
 19. Озеро Верхнє в с. Круглик
 20. «Олександрія» — найстаріший дендропарк в Україні
 21. Музей народної архітектури та побуту України у с. Пирогів
 22. Буцький Каньон

Гарне місце під Києвом — ландшафтний парк у Буках

Ландшафтний парк у Буках — от куди слід поїхати в Київській області

Парк було створено ще у 1996 році на місці колишнього сміттєзвалища. Власник привів до ладу місцевість: розчистив річку, звів невелику електростанцію та реконструював дамбу. Парк розділено на 2 частини:

 1. Вхід до першої — вільний, гостей зустрічає фонтан, переміщений сюди з Майдану Незалежності. Поряд стоять величні церква св. Євгенія та дзвіниця Даниїла.
 2. До другої частини вхід — за символічний кошт. Якщо шукаєте, що подивитися під Києвом, неодмінно зазирніть сюди. Тут є Алея казок, прекрасний краєвид на яку відкривається з аркового містка, контактний зоопарк. 

Смачно попоїсти можна у ресторані, що на території. Якщо ж зовсім втомилися, залишайтеся ночувати у готелі. Не забудьте загадати бажання: на березі річки є три милі жабки. Якщо погладити їх по голові, думаючи про свою мрію, зовсім скоро вона збудеться.

Цікаве місце Київської області — етнографічний комплекс «Українське село»

Гарне місце під Києвом — етнографічний комплекс «Українське село»

Село Бузова, що у 15 км від столиці, є однією з точок на карті, куди будь-що треба поїхати в Київській області, аби відчути атмосферу українського сільського побуту наших предків. Поїздка буде пізнавальною для дитини. Вона дізнається народні традиції та обряди. Для гостей є такі пропозиції:

 • Готель — 5 старовинних хат, переміщених на територію комплексу з Полісся. Всередині — атмосферний утвір: глиняна піч, ікони, лавки, рушники, глиняний посуд — затишно та автентично.
 • Зоопарк — ще одна причина завітати сюди з дітьми. 
 • Музей — для ще більшого занурення у історію.
 • Простір для влаштування пікніку.
 • Сауна — гарний вибір для відпочинку в прохолодну погоду.

У вихідні під Києвом на вас чекатимуть на майстер-класі з гончарства, випікання хліба та створення мотанки. Восени та взимку дівчата збираються на вечорниці, а у лютому пишно святкується Масляна з різними видами налисників.

Одне з цікавих місць під Києвом — парк «Київська Русь»

Цікаві місця Київської області — парк «Київська Русь»

Центр культури та історії звели на основі наукових досліджень історії Древньої Русі V-XIII ст. Центральним об’єктом є реконструкція древнього Києва, яку архітектори у співпраці з вченими створили максимально наближеною до оригіналу. 

Сюди приїздять родинами, з дітьми, з друзями, щоб перемкнути увагу з буденних справ, отримати позитивні емоції, спробувати апетитні страви у корчмі «Веселий варяг» та інших закладах з українською кухнею. Часто це цікаве місце під Києвом настільки захоплює людей, що вони вирішують переночувати у готелі «4 кімнати». Орієнтир для побудови маршруту — с. Копачів.

Межигір’я — гарне місце за Києвом

Межигір’я маст-візіт місце недалеко від Києва

Ви напевне чули про цей маєток, чи навіть бачили його зображення. Та у його величності краще пересвідчитися. Колишня резиденція екс-президента нашої країни — гарне місце під Києвом для тривалої прогулянки. Можна взяти велосипед — так навіть зручніше подивитися величезну територію. 

Окрім основної будівлі, хонки, варто зазирнути до зоопарку та ресторану у вигляді корабля, а ще — милуватися штучними озерами та красою численних алей. 

Куди поїхати з Києва на вихідні — палацово-парковий ансамбль у Качанівці

Куди поїхати в Київській області — мальовнича садиба Качанівка

Якщо шукаєте, що подивитися під Києвом, запам’ятайте цей пункт призначення. Не величезній території розташувалися різні об’єкти, що викликають значну зацікавленість у туристів:

 • ПалацXVIII-ХІХ ст., що має не лише вишуканий вигляд зовні, а й інтер’єр з предметами старовини.
 • Мальовниче зеро.
 • Величезний парк.
 • Дуб Гоголя.
 • Альтанка Глінки та ще багато іншого.

Є готель, де можна лишитися на ночівлю. 

Гарне місце за Києвом — Садиба Хоєцьких

Гарні місця Київської області: казкова садиба Хоєцьких

Село Томашівка — відповідь на запитання: куди поїхати в Київській області. Архітектура гармоніює з довкіллям. Поблизу будівлі розставлено багато статуй, є сад та навіть невеличке господарство. 

Архітектурно-парковий комплекс оточено кам’яною стіною з масивними баштами. Відчуття спокою, охайна територія, за якою доглядають монахи, чарівні фото будинку, який має вигляд лялькового, — от чому сюди полюбляють приїжджати кияни та гості міста. 

Печера Геонавт — цікаве місце під Києвом

Цікаві місця недалеко від Києва: дивовижна печера Геонавт

Якщо хочеться відвідувати цікаві місця недалеко від Києва, це — одне саме з таких. Знаходиться природна печера поблизу с. Ходосівка. Простягається вона на 60 м, а ще має 2 тунелі, одним з яких можна вийти до головної зали. 

Зверніть увагу: проходи досить вузькі, тож мандрівникам з клаустрофобією доведеться зачекати зовні. Ще довго треба буде підійматися вгору, тож це дозвілля більше сподобається людям з гарною фізичною підготовкою. 

Цікавлять гарні місця під Києвом? Приїздіть у «Добропарк»

Гарне місце за Києвом — «Добропарк»

Це місце у Мотижині не випадково охрестили українською Голландією: навесні тут квітне мільйон тюльпанів різних кольорів. Засновники локації висадили багато петунії, лавандові поля, долину гортензій, є понад 44 000 видів кущів та дерев тож протягом різних сезонів тут є на що подивитися. Завітайте до цього гарного місця під Києвом — і матимете яскраві фото та незабутні враження від побаченої краси.

Цікаве місце Київської області — комплекс «Долина страусів»

Що подивитися під Києвом — «Долина страусів» — візуальні та гастровраження

Ферма страусів розташована у с. Ясногородка. Тут пропонують не лише подивитися на цих дивовижних створінь, хоча від їхнього вигляду будуть в захваті не лише дітлахи, а й дорослі. Особливу радість завжди викликають пташенята. 

У цьому цікавому місці під Києвом гурмани зможуть спробувати страви зі страуса у місцевій корчмі, смакуючи з вином. Є спеціальна дегустаційна зала. Малюки можуть погратися в ігроленді, а за додаткову оплату — покататися на птасі. Якщо пощастить, ви побачите навіть страусині перегони. 

У переліку гарних місць за Києвом — старовинний водяний млин

Гарні місця під Києвом — старовинний водяний млин

Млин у с. Городище-Пустоварівське було збудовано у XIX ст. Будова розташувалася по обидва береги р. Рось. Це маст-візіт пункт у переліку «Цікаві місця Київської області», бо тут є:

 • Кам’яний триповерховий млин з правої сторони, а зліва — цегляний на 4 поверхи.
 • Ставок із шлюзами.
 • 3 значні за розмірами комори на схилі пагорба.
 • Підвісний міст.

Можна домовитися з персоналом про коротеньку екскурсію в середину млина, що й досі функціонує. Ви побачите процес роботи столітніх механізмів. 

Гарне місце для пляжного відпочинку — блакитне озеро (Київська область)

Куди поїхати під Києвом — відпочинок біля води на блакитному озері

Блакитне озероуПідгірцях — влучний варіант, куди поїхати під Києвом. Це чиста природна водойма з безкоштовними та платними ділянками для дозвілля. Є місце для паркування, чисті пляжі, лежаки, великі парасольки, роздягалки та душ — усе, що потрібно для цивілізованого релаксування влітку. 

Гарне місце в Київській області — Пуща-Водиця

Гарне місце неподалік від Києва — Пуща-Водиця

Кияни полюбляють цю зелену зону за казкові пейзажі, можливість влаштувати пікнік та покупатися в озері. На його узбережжі приємно засмагати, а ще можна приготувати шашлик та посмакувати його на свіжому повітрі в орендованій альтанці. Дрова можна купити в адміністратора, в нього ж — запитати про вільний мангал. Такі гарні місця під Києвом обожнюють родини з малечею біля води.

Гарне місце за Києвом — бананова ферма в Рожнах

Цікаві місця під Києвом — ферма з екзотичними рослинами

Ви потрапите з кам’яних джунглів до заміських тропіків. Вас не полишатиме відчуття, що ви перебуваєте у справжньому тропічному лісі у далекому куточку планети. На фермі вирощують не лише банани, а й ще 50 видів тропічних фруктів та овочів. Якщо вирішуєте, куди поїхати з Києва на вихідні, приїздіть сюди за смаколиками: інжиром, ананасами, лимонами, кавою.

Власник завжди радий гостям, залюбки розповідає про новинки та свої досягнення у сфері селекціонування. Це одна з найкращих локацій для відвідування з дитиною. Коли буде таке бажання, зможете придбати тропічну рослинку, якщо маєте теплицю. 

Обираєте, куди поїхати з Києва на вихідні? Зоопарк «XII місяців»

Цікаве місце в Київській області — демидівський зоопарк «12 місяців»

На усіх, хто полюбляє відпочинок на природі та споглядання тварин, чекають у зоопарку «XII місяців». На величезній території 16 га у с. Демидів мешкають понад 100 видів тварин. 

Посередині є ставок, а у замку, схожому на діснейський, смачно годує відвідувачів ресторан Ludwig King. Діти, котрі не звикли сидіти на місці, отримавши враження від величних створінь, можуть побігати та пограти на спеціальному майданчику та піратському кораблі. Тепер ви знаєте, куди поїхати під Києвом.

Цікаві святі місця Київської області — маршрут Голосіїво—Китаїво

Гарні місця під Києвом — подорож Голосіїво—Китаїво

В Голосіїво є велична церква, яку було зведено на честь ікони Живоносного джерела Богородиці. Звідси туристи зазвичай мандрують до іншого цікавого місця Київської області — Китаївської пустині. Її називають київським Афоном. Місцина є тихою, загадковою, з приємною, дещо таємничою атмосферою. 

Один з найліпших варіантів, куди поїхати з Києва на вихідні — «Софіївка»

Софійський парк — гарне місце недалеко від Києва

Дендрологічний парк «Софіївка» є пам’ятником коханню, викарбованим в природі. Польський граф Станіслав Потоцький замовив цей витвір ландшафтного мистецтва для своєї дружини — Софії Вітте, яка була родом з Греції. Місцевість мала нагадувати жінці про її Батьківщину. Так. В Умані з’явилося одне з найпопулярніших місць, куди закохані їздять з Києва на вихідні.

Відсутність строгої симетрії наштовхує на думку, що парк є витвором самої природи. Переконатися у цьому можна на власні очі. Столітні дерева посеред величних валунів, водойм та густих зелених насаджень гармоніюють з витонченими зразками скульптурного та архітектурного мистецтва. Відвідувачам доступні різні види дозвілля: унікальна подорож підземною річкою, катання на поромі, кінні прогулянки, екстремальні спуски з пагорба в спеціальній надувній кулі — зорбі. Це місцеза межами Києва є гарним протягом всього року. 

Гарне місце недалеко від Києва — етнографічний музей «Хутір Савки»

Гарні місця в Київській області. «Хутір Савки» — етнографічний музей

Ця приватна локація у с. Нові Петрівці є особливою тим, що до кожного експоната можна торкатися. Наприклад, можна спробувати користуватися знаряддям праці, якому понад 100 років: змолоти зерно жорном, випрати одяг у жлукті, випрясти нитку тощо. Це гарне місце недалеко від Києва сподобається вам багато чим, тут є:

 • Старовинні мазанки з очеретяними дахами.
 • Криниця з чистою водою, що освіжає.
 • Кузня, де можна власноруч викувати собі виріб під наглядом вправного коваля.
 • Майстерня, де працюють різник по дереву та гончар. Тут можна взяти участь в майстер-класі. 

Для дитини такий спосіб проведення часу буде способом не лише розважитися, а й розширити світогляд.

Відпочинок біля води на Київському морі

Гарне місце Київської області — штучне море

Кожен, кого надихають гарні місця, за Києвом має відвідати альтернативу справжньому морю. На березі Київського водосховища можна розташуватися з наметами, організувати пікнік, по засмагати. Купання в річці можна поєднати з активністю, наприклад, грою у бадмінтон. Та, якщо плануєте спинитися не на об лаштованій базі відпочинку, їжу, напої та усе необхідне беріть із собою.

Наприклад, поряд с. Лютіж є простір з шикарним краєвидом — круча над Київським морем. Це локація-фаворит серед романтиків та поціновувачів краси природи. Безкраї води Дніпра поєдналися з сосновим бором. Тут дуже круто зустріти світанок, а фото вийдуть неперевершеними. 

Озеро Верхнє — для відпочинку на природі

Гарне місце для пляжного відпочинку за Києвом — озеро Верхнє (Круглик)

Плануєте поніжитися на сонечку біля води? Підхідним затишним місцем для цього стане пляжна зона, облаштована на озері Верхнє, що в с. Круглик. Подорож до цієї місцини справить незабутнє враження не лише на дорослого, а й на дитину, бо тут можна рибалити, кататися на човні та катамарані. Можна прогулятися набережною чи просто насолоджуватися пікніком на березі. Дочекайтеся вечора, щоб спіймати особливу атмосферу заходу сонця.

Для відпочинку на природі — «Олександрія» — найстаріший дендропарк країни

Що подивитися біля Києва? Дендропарк «Олександрія»

Дата заснування дендропарку — 1788 рік. І рекорди на цьому не закінчуються:

 • Найстарішому дубу, що тут росте, вже понад 400 років. 
 • Подібний парк є найбільшим в Україні. Його площа сягає 405,6 га.
 • Тут зібрано найбільшу в країні колекцію рослин — кількість перевищує 2500 видів.
 • Галявина, яка є композиційним центром локації, вважається рекордсменом, бо на обмеженій ділянці в 10 га росте 170 видів рослин.
 • Саме тут ви можете побачити найстаріші в Україні тюльпанове дерево та старовинну сосну Веймутова. 

Якщо вас приваблюють гарні місця, знайте: Київська область багата на них. Це знаходиться в м. Біла Церква. Сюди варто приїхати закоханим, подружжю, родині з дитиною, підійде цей варіант і для дружньої подорожі. Вам перехоплюватиме подих від краси ставків, алей, краєвидів на річку Рось. Можна милуватися архітектурою та руїнами, які мають непередавано атмосферний вигляд, особливо восени, коли фоном до прогулянки стає жовте листя та містичний туман. 

Гарне місце — музей народної архітектури та побуту України (Київська область)

Цікаве місце неподалік від Києва — музей українського побуту просто неба

На місці с. Пирогів просто неба розміщено однойменний музей народної архітектури та побуту. Тут представлено автентичні будівлі з різних історичних регіонів України. Церкви, вітряки та хати дають відвідувачам можливість уявити, як та чим жили наші предки. Етнографічні експонати — це різні предмети, яких налічується понад 40 000:

 • Традиційне вбрання.
 • Вишиті сорочки та рушники.
 • Картини.
 • Музичні інструменти.
 • Вироби з волокон, каменю, дерева, скла, металу. 

Завітавши до «Пирогова» влітку чи восени, ви зможете потрапити на святковий захід, взяти участь у майстер-класі від талановитого фахівця: гончара, ткача чи коваля. Ще в неділю тут зазвичай співають українських народних пісень, розповсюджуючи культуру їхнього виконання та зберігаючи тим самим нематеріальну спадщину нашого народу. Тож ви знаєте, який день є найліпшим для візиту до музею.

Тут сподобається дорослим та питливим діткам. Є багато місця, щоб нагулятися, зробити класні фото на пам’ять, позмагатися з іншими у квесті та отримати емоції, що запам’ятаються на все життя. 

Буцький каньйон — коли хочеться побути на природі

Буцький каньйон — місце, куди можна поїхати на вихідні з Києва

Шукаєте найбільш гарне місце, а Київська область стала затісною для ваших, у гарному сенсі, туристичних примх? Тоді гайда до Уманського району сусідньої, черкаської області. Там вас вразить фьорд, що розкинувся в самісінькому центрі країни. Ви будете здивовані скелями висотою до 30 м та шириною до 100 м. Така собі Швейцарія, але відносно неподалік від вашого дому. 

На лоні природи завжди хочеться скуштувати чогось смачненького. Матимете можливість приготувати поживний обід на природі власноруч, скориставшись орендованим мангалом. Запам’ятайте: тут заборонено розводити багаття на землі та камінні. 

З водойми відкривається особливо епічний краєвид на каньйон: ви почуватиметеся такими манісінькими проти величі природи. Поки йтимете на човні, відчуватимете приємний аромат барбекю — інші відпочивальники теж не проти відновити сили на привалі. А ще у повітрі буде приємний аромат алісуму — ніжної реліктової квітки. На ніч можна лишитися у місцевих жителів, які здають в оренду кімнати та альтанки. Деякі туристи надають перевагу базам відпочинку, тож маєте з чого вибрати.

Подорожуйте Київською областю та пам’ятками біля неї — і ви запевнитеся, що живете у регіоні, де не бракує локацій, що милують око та радують затишним відпочинком.

Заявку успішно надіслано!

+38 067 825 7089